IT Cosmetics

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. május 9.

Ár:   $36
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Celebration Foundation Illumination ™ azonnal eltörli az arcbőr tökéletlenségeit, rendkívüli pigmentált formulájával fiatalabbá teszi a bőr megjelenését.

maow

2020. május 22.

Zsucci93 tőlem vette meg ezt a púderalapozót, sajnálom, hogy neki sem jött be. :(
Olyan púdert kerestem, aminek van fedése, de nem szaharamatt finisű. Na hát ez aztán nem az. Már rögtön felkenéskor egyfajta gyöngyházfehér bőrfényt adott az arcomnak (kicsit olyan volt, mint amilyet a fényvédő hagy maga után), és a fedése is viszonylag erős volt. Annak ellenére, hogy por állagú, nem az a kemény, száraz por, hanem kicsit "krémesebb" állagú. Éreztem, hogy a T-zónában kifényesedő, kombinált bőrömmel nem lesznek jóban, és sajnos beigazolódott a megérzésem. Pár óra múlva már jelentkezett is a diszkógömbeffektus, a zsíros, nehéz érzet, és nekem is kiemelte a pórusokat. El is kellett adnom, egyáltalán nem jött be. Száraz bőrrel talán jobban együttműködik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

zsucci93

2019. június 6.

Nem viccel a neve, ez maga az "illumination" 9 grammnyi púderbe nyomva, Először nagyon megijedtem, hogy diszkógömb hatása lesz az arcomon de szerencsére nem került erre sor :) Nagyon szép ragyogó hatást ad a bőrnek, gyönyörű a fedése. Fixáló spray-vel közepesen jól bírja az ultra zsíros bőrömön, de 6-8 óra után azért szétesik. Még egy apró negatívuma, hogy a tág pórusokat picit kihangsúlyozza, ezért kap -1 csillagot. El fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.