It's Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Selymes szérum a pórusok kezelésére. Magasan koncentrált kaméleonvirág kivonatot tartalmaz a faggyútermelés szabályozására és négy egyéb összetevőt a pórusok összehúzására.

Ár: 2490 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Nautilus7007

2018. június 2.

Őszintén szólva fogalmam nincs, mire jó ez a szérum. A pórusokat nem csökkenti, a szébum termelést nem szabályozza. Legutóbbi koreai rendelésem 3. darabja, és ezzel 3/3 a kuka kategória. Nekem soha többé Korea. (Kivéve egyetlen terméket.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

monike

2017. február 27.

Megmondom őszintén, hogy ezt a szérumot, csak azért vettem meg, mert a szokásos Missha boomer mellé gondoltam keresek valamit ami a pórusokra hat... Először a csomagoláson lepődtem meg: üveg, és nem műanyag (azt hittem ennyi pénzért csakis műanyag lehet), a következő rácsodálkozásom, hogy már az első használat után szebbek tőle a pórusaim! Az illatátval az őrületbe kerget, mert emlékeztet valamire a kamaszkoromból, de nem tudom mire...egyébként kellemes enyhén virágos-"puha" illata van, amit a párom is szeret!:-)
Ez egy elég sűrű szérum, én már inkább egy híg krémnek mondanám, szépen beszívódik, nem lesz ragacsos a bőr utánna, csak nagyon finom puha! Szerintem hidratál is! És ami a legfontosabb, az érzékeny rozaceás bőröm is nagyon szereti! Szerintem megérte az árát, de ezt persze csak hosszútávon merem kijelenteni! Addig is 4 csillag!:-)

Update: nem tudok hosszútávú hatásról beszámolni, ugyanis, a harmadik használat után már nem volt olyan kellemes, hanem inkább tolakodónak éreztem az illatát, és azóta ott porosodik a szekrényben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Prunus Mume Fruit Extract, Butylene Glycol

Lásd Tripeptide-32

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.