It's Skin

Ár:   $10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2014. április 1.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Q10 koenzimet tartalmazó szérum, ami feltölti a bőrt élettel és rugalmassággal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rean519

2021. október 13.

Kiárusításban csaptam le rá a DM-ben, pedig csak 2023-ban jár le. Reggelente használom tisztítás után első lépésként. Illata szappanra emlékeztet, nem tudom miért. A bőröm szereti, ammióta használom, azóta szebbnek látom a bőröm. Ha árulná még az említett üzlet, ujravenném teljes áron is és ki szeretném próbálni a többi szérumot is a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Zsaninna

2018. március 20.

Sok mintát kaptam belőle más rendeléshez, így volt alkalmam sokszor kipróbálni, bár tényleges hosszútávú használatról nem tudok beszámolni. Az állaga könnyed, zselés, könnyű használni, valóban hidratálja a bőrt, legalábbis ezt az érzetet kelti. Illata valóban van (kellemes illat amúgy), ami nálam negatív inkább és sajnos biztos vagyok abban is, hogy van ettől jobb Q10 termék is. Egynek nem rossz, de én nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

nszolnoki

Korcsoport: >54
2018. január 1.

Komolyan nem értem magam, úgy csináltam rendelésnél, mint egy kezdő. Nem is emlékszem, hogy megnézem-e, hogy mi az összetevő lista, vagy csak vakon bíztam benne, hogy nem lehet rossz. Biztos nem rossz, biztos szépen hidratál legalább, de nem ezért vesszük. Az, hogy a illatanyag hárommal (!) megelőzi a hatóanyagot az INCI-ben, csak akkor esett le, amikor felnyitottam és csodás parfümillat áradt belőle. Nem rossz illat, de ezt nem szeretem az arcápolási termékek között. Az illatomat én választom meg. Vagyis: biztos hidratál, de inkább zselé parfum ..., a Q10 meg nem hiszem, hogy elég benne. Remélem tanultam belőle. Azonnal elajándékoztam, mint finom zselé-parfümöt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 1.

dzsanki

2016. május 19.

Mintát rendeltem anno belőle, és azt tudom mondani, hogy önmagában kevés volt, de krémhez keverve egymás hatását erősítették, hidratál, rugalmassá, feszessé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 19.

Antioxidánsok: Astaxanthin, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Lactose, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Közismertebb nevén Q10-koenzim, mely megtalálható az emberi sejtben, és fontos szerepet játszik a sejtek energiatermelésében. A Q10-koenzim számos ételben is megtalálható: például halakban, kagylóban, spenótban és mogyoróban. A bőrre kenve hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő, valamint öregedésgátló tulajdonságokkal is bír. Szájon át bevéve is hasznos étrendkiegészítő antioxidáns és energizáló hatása miatt (ez utóbbi miatt reggel célszerű bevenni).

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.