It's Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szigabika, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bambusz kivonatot tartalmazó fátyolmaszk, mely nedvességgel és tápányagokkal látja el a bőrt.

mizantrop

2019. március 17.

Legalább fél órát rajta hagytam az arcomon. Szinte az egészet beitta a bőröm, úgyhogy nem biztos, hogy én kétszer fogom tudni használni. Elégedett vagyok a termékkel, szépen rendbe tette a száraz foltokat és nem maradt utána kellemetlen réteg vagy hasonló. Nagyon kellemesen felfrissítette a bőröm, az illata nem tolakodó, enyhén citrusos. Nem csodaszer, de jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

tellmeastory95

2016. március 25.

A termékminta csomagolás szerint legalább 10 percig kell fennhagyni, szóval kapott 20 percet az életemből. Az állaga tetszett, nem túl folyós, de könnyen felkenhető. Azonban semmi változást nem tapasztaltam... Ugyan olyan érzése volt a bőrömnek, mint előtte, nem lett puhább, szárazabb, olajosabb, semmi... Nem hiszem, hogy megvenném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

szigabika

2016. január 20.

Elég érdekes illata van, engem citrusokra emlékeztet, de nagyon frissítő. Rengeteg anyag van benne, (amikor kivettem a tasakból csöpögött) így én 2 alkalommal használtam. Finoman puhává és hidratálttá tette a bőrömet, ami ilyen hidegben jót tesz neki (január). Majdnem 30 percig volt az arcomon. Ami furcsa, hogy egy kicsit ragadtam utána, de mindent tápláló anyagot "megivott" a bőröm :D Valamiért nagyon megfogott a csomagolás is, semmi extra, de nagyon igényes. Ez az első ilyen termék amit használtam és megvoltam elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.