It's Skin

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Orsyna, Módosítva: 2014. április 1.

Arcpirosító pasztel árnyalatokban.

4 árnyalatban kapható

• #1 lovely pink (bright strawberry milk color)
  • #2 pure lavender (innocent lavender c.)
  • #3 rose romantic (rose pink)
  • #4 sweet pitch (vibrant peach c.)

Hope Girl koreai pirosító - új
Ár: 900Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Ár: 500+pk , Eladó: zsonody
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, banki utalással Foxpost
VEdit06

2019. április 1.

Itt vásároltam, szintén 03 Romantic rose árnyalatban. Valóban első pillantásra ütős pink színű, de nagyon kellemes nem túl csillogó, inkább matt, üde, inkább tavaszias, természetes rózsaszín a bőrön. Én nagyon megszerettem. Csak ecsettel próbáltam, az über cuki kis pamacsát inkább úgy fogom fel, hogy utazásnál majd megvédi a behatásoktól :-). Mert utazáshoz nagyon praktikus lesz, picuri és könnyű. Világos és natúr bőrszínhez is ajánlanám. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 1.

Titvog

2016. augusztus 22.

Nekem is a 03 Romantic rose árnyalata van meg. A csomagolása borzasztó cuki, szinte jó kedve lesz tőle az embernek. Nagyon pigmentált, kicsit vigyázni kell a felvitelével, mert könnyen bohóc hatást lehet elérni vele. A puffal amit adtak hozzá nehéz bánni, nekem utána mindig el kell kicsit ecsettel is dolgozni. Szerintem szuper a tartóssága, nekem reggeltől esti fent volt az arcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

_zsulu_

2016. július 4.

03-as romantic rose árnyalat van meg belőle. Ahogy az előttem szóló is írta, a színe egyáltalán nem olyan mint a swatchokon (én valami barackos rózsaszínre számítottam), nagyon rikító pink a dobozban, viszont feltéve szerencsére kellemes rózsaszín, ami annak ellenére sem áll hülyén, hogy alapvetően sárgás tónusú bőröm van. Nekem nincs gondom a tartósságával, közepesen jónak mondanám. Viszont ecsettel szoktam felvinni, és így az icipici dobozkája nem túl praktikus, most még csak-csak, de ha fogyni kezd, nem tudom hogy fogom kiimátkozni... Cuki, utazáshoz jó lehet, közepesnél jobb arcpír, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

babyface

2016. április 26.

mióta megpillantottam itt a krémmánián ezt a cukiságot a becenevemmel azóta vágytam rá (hiába a név kötelez... :D) a dizájn és a kivitelezés ezzel a cuki kis masnis pamaccsal kilóra megvett, én a rose romantic árnyalatot rendeltem, ami elsőre brutálnak tűnik, de utólag jól választottam, mert felpacsmagolva abszolút nem harsány, nagyon szép természetes pofit lehet kreálni vele. a hiba nálam is a tartósságával van, napközben többször is rá kell frissíteni, mert viszonylag hamar kopik emiatt akármennyire is cuki nem lesz újravevős. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

NadjaBlue

2016. március 26.

Eredetileg az Etude House Lovely Cookie pirosítóját akartam megvenni, de mivel nem volt olyan árnyalatban, amilyet szerettem volna, így végül ő került a kosaramba. Kezdjük azzal, hogy a külseje 5*-os, nagyon cuki, ráadásul eredeti csomagolással jött, ott pedig még szárnyai is voltak. A pamacsot imádom, nagyon jó vele dolgozni, nekem jobban bejött, mint az eddigi ecseteim. Romantic rose árnyalat van meg, ami enyhén csillámos, szép, pigmentált szín. Jól építhető és természetes hatást is könnyen el lehet érni. Egyetlen negatívuma, hogy nem túl tartós, a nap folyamán nem árt frissíteni, de mivel nagyon jól zár és kicsi is, így nyugodtan magammal tudom vinni táskában.
Egyébként f2plus1-től vettem, akit csak ajánlani tudok, gyorsan ideért és mintákat is küldött. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Orsyna

2013. szeptember 23.

És ma 23.-án megérkezett olyan boldog lettem. Nem is kellet várni rá sokat.Olyan cuki a csomagolása kis picike van hozzá szivacs kis masnival.Matt világos babarózsaszín amit választottam.Tartós nem kopott le, kibírta a kinti kertészkedést is szélben.:)) imádom ezentúl koreai arcpirosítókat fogok venni.Púdert is rendeltem, de azt nem töltöttem fel még.4 db mintát is kaptam.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.