Jean Paul Gaultier

Ár:   21 740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, az összetevőket feltöltötte: Puffancs007, Módosítva: 2022. június 28.

Ár:   21 740 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: jázmin, sós karamell, vanília, méz, szantálfa, tonkabab, tubarózsa

Ár: 5ml/3000,- 10 ml/5500,- , Eladó: Livi555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval, packeta, foxpost
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum 80 ml
Ár: 19900 , Eladó: andita11
Állapot: 80ml/ kép lásd a leírásban , Helyszín: --, fizetés: --

szeliger

2024. április 24.

1,5 ml fújós gyári mintát használtam belőle. Ebben a hűvösre fordult időben nagyon kellemes viseletnek bizonyult, melengető illat. Sok-sok vanília, kis virágos csavarral, mindenféle bonyodalom nélkül. Számos hasonló illatot láttunk a közelmúltban, ez azonban nem von le az értékéből. Megbízható tartósság, stabil hatósugár, kifejezetten nőies, bárhová viselhető parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 24.

Ad-Namah

2024. április 9.

Elég összetett illat, de télen azt hitték, hogy rágózok, így nem tudom eldönteni, hogy ez a virágos - gourmand illat jó döntés volt-e vagy sem. Nekem nagyon tetszik az illata, a sós karamella és a vanília miatt döntöttem mellette, de hideg idő szükséges a viseléséhez. Szerintem finom illata van, alkalmi parfüm, nem mindennapi, akár azt mondják, hogy tucatparfüm, mert boltban is lehet kapni, akár nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

diababa11

2024. március 5.

Álomillat, szexi, buja, nőies, isteni. Férfiak dicsérik. Inkább fiatalabb korosztálynak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

Valola

2024. március 4.

Sóskaramell vaníliával és csipetnyi fűszerrel. Nálam nagyon betalált. Nem túl tolakodó, néhány óra alatt bőrközelivé válik, de nagyon kellemes viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 4.

Shenzi

2024. január 30.

Egy kis autóillatosító kialakítású mintát kaptam vásárlás mellé, nem tudtam hosszasan elemezgetni, hamar elfogyott.
Finom, krémes vaníliás karamell. Szerintem isteni. Viszont rajtam szinte megszólalásig Lattafa Ansaam Gold Pride Edition, ami megvan, így legalább megkímélem a pénztárcám.
Alapvetően szerintem tucat, de ennek ellenére jó illat. Az üvege rettenet

Up:
Hülyeségeket beszéltem. Ez egy csoda. A minta óta nem is birizgálta különösebben a fantáziám, míg tegnap a D-ben csak magamra fújtam. Én ott konkrétan elolvadtam. Istenien finom, nyálcsorgató sós karamell. Biztosan ad az élményhez a többi jegy is, de ez a faék egyszerűségű sós karamell engem teljes mértékben levett a lábamról, ebben akarok fürdeni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 30.

Alapvetően szerintem tucat, de ennek ellenére jó illat. Az üvege rettenet

Up:

sigma

2023. december 26.

Nagyon szeretem ezt az illatot! A virágokat annyira nem érzem ki belőle (amit nem is annyira bánok), inkább a karamellt és a vaníliát, és határozottan ott van a só is. Szerintem nem gejl, épp annak határán mozog, ami számomra még teljesen viselhető. Igaz, szerintem nem hétköznapokra való, mert nagyon fülledt, nőcis illat az összhatás, amit pl. irodába vagy mondjuk boltba rohangálni talán picit túlzásnak éreznék. Jobban el tudom képzelni valamilyen romantikus, hódítani “akarok” alkalomhoz. 😉 Vagy buliba. Ettől függetlenül azért néha előfordul, hogy ezt kívánom meg reggel. 😀 A tartóssága is egész jónak mondható, rajtam kb. 6-8 órát bír, de a végén inkább már csak a vaníliát érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 26.

Eta86

2023. november 25.

Imádom 😍 Tökéletes, finom, érzéki, különleges, tartós illat.A nagybetűs parfüm!!!.Párom nagy kedvence rajtam a sok közül 😄JPG a legjobb.Jár neki az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 25.

Luiselotte

2023. október 12.

Szomorúan tapasztalom, hogy a Gaultier is beállt a lepkefing gyártásba, a reggeli 4 fújásból mire beértem dolgozni, semmi, de semmi nem érződik, pedig úgy szagolgatom a karomat mint egy vadászkutya a szarvas nyomát.
Addig az 5 percig amíg lehetett érezni annyit fejtettem meg belőle, hogy az eredti illat egy kis jázminnal fel van ütve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

klau810614

2023. szeptember 26.

A So Scandal és ez nálam a favorit,mindkettő isteni finom és brutál tartós 😍 nem sok különbséget érzek a kettő között talan ez krémesebb ,lágyabb de mindkettő isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 26.

Rha

2023. szeptember 26.

"Édes, kellemes, szájösszeragasztós" illat. Nem rossz, de nekem nem elég különleges.
Viszont a tartóssága több, mint 12 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 26.

Viszont a tartóssága több, mint 12 óra.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Acid Violet 43, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.