Jeanne Arthes

Ár:   3730 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Olinda, Módosítva: 2021. január 11.

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: bergamott, fahéj, keserű narancs, rózsabors

Szívjegyek: cédrus, kókusz, rózsa

Alapjegyek: mandula, szantálfa, tolu balzsam, tonkabab, vanília

🍊🥥🌹🌰🏺Jeanne Arthes Love Never Dies Night Dream EDP
Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással, foxi/ postával küldöm vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Burgundy.Dahlia

2021. május 11.

Nagyon szép a csomagolása ennek az illatnak, meglepő, hogy ennek ellenére milyen kedvező az árfekvése. A csomagolása hajaz a Black Opiumra, és emlékeztet is rá, de ebben van valami mandulás, plusz fűszeres illat. Bőrön nem, de textilen meglepően tartós, simán veri pár drágább parfümömet.
A sok összetevő ellenére sem gejl, vagy pacsulis az összhatás, de édes, fűszeres, már-már gourmand, összetevők alapján vettem meg, nem bántam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

eheiszki

2020. november 21.

Ez az illat zseniális! Nagyon szépen kivehetőek az illatjegyek. Nem nagyon tartós de amúgy is érdemes megvárni a leszáradását mert csodálatos. Egyszerre meleg és hideg, erre tudnám mondani hogy édes jégakkordos. A mandula és a tolu balzsam a tonkával keretben tartja. Több napja hordom, esküszöm földbe döngölte a téli készletemet (Kenzo Flower Lelixir, Kenzo Amour, Montale Vanilla Absolute, Montale Vanilla Extasy, PC Pure xs, PC Olymphea stb). Igen édes illat párti vagyok és ő egyáltalán nem annyira édes mint amit én általában szeretek de mégis kenyérre kent, megvett, tetejében 60ml volt 4ezer ft.. Legszívesebben megfürdenék egy kádnyi mennyiségben és szexelnék magammal. 😃 Talán akkor mondanám hogy ok elég. 😃
Update: nem kevésbé tartós mint a Dior PG Edp

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Update: nem kevésbé tartós mint a Dior PG Edp

Ferita

2020. június 28.

Nem tudtam,hogy az Arthes parfümök valamelyik illatnak az “utànzatai”. Ezt az illatot illatösszetevői alapján dobta fel a kereső. Nagyon jó kis illatjegyei vannak,meg is rendeltem,gondoltam ennyi pénzért max elajándékozom.
Első kifújásnál azonnal éreztem ez bizony Dior:Poison Girl több mandulával. Nincs olcsó utánzat hatása sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Cinnamal
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.