Jeanne Arthes

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Illatösszetétel: rózsa, keserűnarancs, karamell, ananász, csokoládé, pacsuli, barack

Ár: 3000 , Eladó: Nika91
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: fizetés banki utalással

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szamocka

2022. január 12.

Mivel maszkban dolgozunk a munkahelyemen, ráadásul lényegesen csökkentett létszámban a vírus miatt, ezért sajnálom a drága parfümöket magamra fújni, amikor szinte senki nem érzi - a maszk miatt én is nagyon keveset, ezért kerestem valami olcsóbb alternatívát munkába. Vakvásárlás volt, nem szoktam ilyet tenni, de a drogériákban nem találtam, és az ára nagyon kedvező, ezért úgy gondoltam, megéri a kockázatot, de nem jött be sajnos. Van benne valami nagyon mű, kellemetlen, fejfájdító "mellékszag", ami nagyon gagyivá teszi. Leszáradás után ez eltűnik, viszont akkor már annyira bőrközeli, hogy erősen a ruhámra/csuklómra kell tapasztani az orromat. Csalódás volt. Nem fogom magamra fújni, de még csak lakásillatósítónak se használom el, mert fáj tőle a fejem. A doboza viszont szép, masszív és különleges a kis bársonyos béléssel, ezért adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

PETRA820718

2021. április 28.

Hétköznap tökéletes választás, annak aki szereti az édesebb illatokat La vie est belle vonalon, legalábbis nekem leginkább arra hasonlít.
Ár -érték arányban szuper választás, 100ml kiszerelés, szép a doboza, kellemes, nőies, picit elegáns az üvege.
Első blikkre egyedi, tulajdonképpen később is, csak az illat jellege a manapság felkapott irányba megy, ez valakinek vagy tetszik vagy sem.
Mindenesetre pozitív csalódás a két betűs drogéria alsó polcáról, tartósságát tekintve, sok márkás illat sem különb tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Szamoca94

2021. február 28.

Ár-érték arányban egész jó parfüm. Engem a Police To Be Sweet Girl parfümjére emlékeztet, talán a sok közös jegy miatt is. Leginkább valami hétköznapi fújkálósnak kerestem valamit, amikor belebotlottam, szerintem arra tökéletes is lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

pirospipacsocska

2019. november 6.

.Akciósan vettem a DM-ben a 100 ml-t,3000Ft-ért.Nekem kicsit hasonlít az illata a B.U Absolute me-re!Egy nagy problémám van vele,sajnos egy ideje megfájdul a fejem az ilyen édes illatoktól,amiben praliné,pacsuli,karamell van.Egyébként tartós illata van,de magamon nem tudtam elviselni,odaadtam anyukámnak,aki boldogan elhasználta. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

adrica

2018. április 19.

Először nem sok jót ígért. Rögtön néztem is mást a DM-ben. Aztán ahogy kezdett leszáradni, úgy lett egyre jobb. Mintha a Diesel Loverdose és a Viktor&Rolf Flowerbombjának lenne egy lebutított érezhető utánzata. Eleinte nem tetszett, de a kifejlett, ami kb. 15 perc alatt, aztán még 15 perc alatt megy végbe tetszik. Fűszeres, édes, van benne valami fanyar, vagy keserű, ánizst nem írtak, de mintha azt éreznék, ami miatt a Loverdose-ra hasonlít. Persze csak feelingjében. Szóval aki szereti a most divatos cukorkás, édes vonalat, és ráadásul mély fűszerezésűt, a meghökkentőt, az érdekest, annak bátran ajánlom. Most a DM-ben kb. 2700.-ra van leakciózva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.