Jeanne Arthes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Illatösszetétel: rózsa, keserűnarancs, karamell, ananász, csokoládé, pacsuli, barack

pirospipacsocska

2019. november 6.

.Akciósan vettem a DM-ben a 100 ml-t,3000Ft-ért.Nekem kicsit hasonlít az illata a B.U Absolute me-re!Egy nagy problémám van vele,sajnos egy ideje megfájdul a fejem az ilyen édes illatoktól,amiben praliné,pacsuli,karamell van.Egyébként tartós illata van,de magamon nem tudtam elviselni,odaadtam anyukámnak,aki boldogan elhasználta. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

adrica

2018. április 19.

Először nem sok jót ígért. Rögtön néztem is mást a DM-ben. Aztán ahogy kezdett leszáradni, úgy lett egyre jobb. Mintha a Diesel Loverdose és a Viktor&Rolf Flowerbombjának lenne egy lebutított érezhető utánzata. Eleinte nem tetszett, de a kifejlett, ami kb. 15 perc alatt, aztán még 15 perc alatt megy végbe tetszik. Fűszeres, édes, van benne valami fanyar, vagy keserű, ánizst nem írtak, de mintha azt éreznék, ami miatt a Loverdose-ra hasonlít. Persze csak feelingjében. Szóval aki szereti a most divatos cukorkás, édes vonalat, és ráadásul mély fűszerezésűt, a meghökkentőt, az érdekest, annak bátran ajánlom. Most a DM-ben kb. 2700.-ra van leakciózva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol