Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $23   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2021. március 26.

Ár:   $23
Lelőhely:   Marionnaud

A gazdag formula műszempilla hatást kölcsönöz és viselet közben ápolja a szempillákat. Vízálló és elkenődés biztos, eltávolításához pedig csupán meleg víz szükséges.

Ár: 8.490,- Ft (+ postaköltség) , Eladó: ViKimi
Állapot: Új, nem használt!! , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Theodora

2021. október 4.

Hatalmas csalódás. :'( Az első JSC termék, aminek a minősége elfogadhatatlan. Egyáltalán nem fuck proof, nem sweat proof. Teszteltem a gymben és az ágyban is. Ott van a szemem körül, alul-felül befog mindent, darabokban potyog le. Szép pillákat csinál amúgy, de semmi extra.
Nem is azért vettem amúgy, hanem mert kifejezetten olyan spirált kerestem, ami nem kenődik, nem potyog, de este le tudom vízzel mosni, nem kell olajjal dörzsölnöm egy órát, mint egy vízálló spirált. Hát hiába sajnos.
A design zseniális, de a belbecs... azóta nem tudom túltenni magam ezen a förtelmen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

Mancsusz

2021. május 20.

Imádom ezt a szempillaspirált. Nagyon menő a csomagolása szerintem, élőben még jobban néz ki. A szempillám babahaj szerű, lóg a szemembe főleg ha spirálozom, nincs tartása és formája se. Még ha szépre is sikerül spirálozni, egy-két óra alatt elveszti a tartását. Nagyon sok spirált próbáltam már, de ez az abszolút kedvencem. 2 rétegben gyönyörű pilláim lesznek tőle. Nem túl extra hatású, de nekem az a többihez képest. Nem kenődik, nem pereg, nem olvad a szemembe így nem is csíp. És ami a legfontosabb, nem veszti el a nap folyamán a tartását és a formáját, nem kezd el lefelé "lógni". Kicsit drága, de abszolút megérte megvennem. A száradásról jelenleg még nem tudok nyilatkozni, de majd jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.