Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 2,52 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Ár:   $45
Kiszerelés:   10 x 2,52 g
Lelőhely:   Marionnaud

10 szupermatt és metál finish-ű színt tartalmazó, extrémen pigmentált paletta. Vegán és cruelty-free termék.

Az árnyalatok: Frosting, Safe Word, Charm, Déjá Vu, Dominatrix, Androgyny, Fetish, Military, Poison, Swallow

Blackey

2019. május 27.

Kaptam egyet ajándékba és imádom!
Még nem tudtam minden színt kipróbálni teljesen, leginkább a sárga, arany, bronz és bordó színét használtam eddig, de nagyon szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Kaptam egyet ajándékba és imádom!

naiyah

2019. február 27.

örök kedvenc ez a paletta,rosszat nem tudok róla írni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

örök kedvenc ez a paletta,rosszat nem tudok róla írni

HeniM

2019. január 4.

Én anno is követtem Jeffre-t myspace-n, mert elég extra a pasi és ezt imádom :D Emiatt tudtam, hogy később valami nagyon extrát dob a piacra. Igazam is lett, ez a smink márkája. Odafigyel a palettája dizájnjára, a minőségére. Csúcsminőség! Imádom! Több palettát is fogok venni, kezdtenek ez nem rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Lencseee

2018. december 17.

Minden jó igaz, amit erről eddig elmondtak. Ez aztán nem pereg, nem kopik egy sima szemhéjalapra felvíve egész nap abban az állapotában marad, ahogy reggel az ember feltette. Én még elviseltem volna a világosabb színeknél némi szatén finist (2 nem matt árnyalat van a palettában), de ez csak az én egyedi preferenciám. A színek tökéletes harmóniában vannak. Minden négyes szekció akár önmagában is kiad egy -egy sminket, és egy hatalmas pacsi érte JS csapatának, hogy még erre is ügyeltek. Nagyon örülök, hogy lecsaptam rá, nagyszerű darabja lesz a kollekciómnak. Nem is lehet más csak 5 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

mbernadettr

2018. november 25.

Imádtam <3 !
A megjelenés napján első voltam a vásárlók között. Szuper pigmentált, kellemes ,jó formula.
Jeffree egy isten

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Imádtam <3 !
Jeffree egy isten

MargitSchwarz

2018. április 23.

Én ezt nagyon szeretem! Messze a legjobb szemfesték, amit valaha próbáltam. Hátánya talán, hogy mérete óriási, tehát ezt egy kis neszesszerben nem tudod magaddal cipelni, de jó hír, hogy nincs is rá szükség. Ugyanis ezt nem kell igazgatnod. Ahogy felrakod, úgy marad.
Amit hiányolok, az a világosabb színek. Én ezt úgy oldom meg, hogy a másik palettából is (Beauty Killer) használok hozzá. A színek extrán pigmentáltak, és gyönyörűen eldolgozhatók, keverhetők egymással.
Nem fogom újra venni, mert ez akkora mennyiség, hogy sosem fogy el.
(De ha elfogyna, gondolkodás nélkül megveném újra)
Nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Nem fogom újra venni, mert ez akkora mennyiség, hogy sosem fogy el.
(De ha elfogyna, gondolkodás nélkül megveném újra)
Nagyon megéri.

Plasticstar

2018. március 15.

Gyönyörű kivitelezés! Megéri a pénzt főleg minden szín elég nagy. Nagyon pigmentált, könnyen el lehet dolgozni, nem foltos. 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

Tindelou

2017. október 18.

Az a helyzet, hogy bármikor a kezembe kerül ez a paletta mindig olyan a sminkem, mintha profi smikelt volna ki, még este is, sajnálom lemosni. A zóldek is, annyira szépen összedolgozhatóak, nem foltos, pedig azok tényleg kényes színek. A most menő meleg narancsos, burgundis színek is megtalálhatóak benne. Gyönyörűek. A porolásról annyit hogy ecset érintésenként harmad annyira porol, mint a ABH Modern Renaissance, bár az inkább morzsolódik.
Egyik kedvenc palettám. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Egyik kedvenc palettám. Imádom.

nemesfalvi.adel

2017. szeptember 12.

Összességében kicsit csalódott vagyok. Szép ez a paletta meg minden, de szerintem eléggé porol. A metálos színek tökéletesek, a legjobb bronz a déja vu amit valaha is próbáltam, de a többi sajnos olyan kis semmilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

csorsi17

2017. augusztus 8.

Egy hetet, amióta megjött a paletta, csak ezt használom, egyszerűen imádom!! Hihetetlenül pigmentált, nagyon különleges színek és tartós is. Néhány szín eléggé porol, szerencsére nem mind, de még kezelhető. Illetve nagy pozitívum, hogy nagyon nagy a paletta, biztos, hogy sokáig elég lesz. Szerintem mindegyik színt könnyű satírozni, természetesen primer-t használok alá, de nem volt még egyik színnel sem gondom. Gyorsan a kedvenc palettám lett!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Glyceryl Caprylate, Methicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77492, Chromium Oxide Greens / CI 77288, FD&C Blue 1 Aluminum Lake
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.