Jeffree Star Cosmetics

Ár:   €62   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,50 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hambi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   €62
Kiszerelés:   24 x 1,50 g
Lelőhely:   Marionnaud

24 matt, csillámló és metálfényű, szuperpigmentált "gótikus" szemhéjpúdert tartalmazó paletta tükörrel.

Vegán

fritz.aniko

2020. augusztus 3.

Megszokott JS minőség. A legjobb az, hogy ennek a feketéje nem kopik, nem mászkál, ami egy csoda. Tök mindegy eddig milyen feketét vettem mindíg pergett, beleült a szemráncba nehéz volt eldolgozni stb...

Ami fura: én azt hittem, hogy a Cremated felirat lesz a paletta külsején, de most nézem, hogy amúgy a Jeffree arcképe van rajta. Hát értem én hogy jó fotó, de na :"D

UPDATE: bizonyos idő után ez is beleül a szemráncba..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

UPDATE: bizonyos idő után ez is beleül a szemráncba..

Grumpi

2020. július 16.

Szeretem ezt a márkát de mivel szinte csak füstös és ezüst színeket használok ez az első JS palettám.Brutális!Imádom a színeket!Még Highlighter-nek is használható árnyalatok,a napon extrémen csillognak.Nagyon jól pigmentált,szépen lehet vele dolgozni,minőségi termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Emolliensek: Glyceryl Caprylate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Methicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Methicone