Jennifer Aniston

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Jennifer Aniston 2015-ös parfümje. Virágos-fás-pézsmás illatcsalád.

Fejjegy: rózsabors, nektarin, kókusz, tengeri jegyek

Szívjegy: jázmin, narancsvirág, bazsarózsa

Alapjegy: pézsma, fehér ámbra, blonde woods, vanília

pomme

2019. január 25.

Kókusz felnőtteknek :) Nincs egy nagy hullámvasutas íve, de ettől függetlenül egy szeretnivaló, tiszta kókuszos illat. Picit talán a Sensuous Nude-ra hasonlít, de kevésbé fűszeres. Érezni benne a sós tengeri jegyeket, a pici fát, a több kókuszt. Én pézsmát és jázmint csak az első pár percben érzek (hál' Istennek, nem vagyunk barátok sajnos). A kókusz azért is felnőttes, mert nem az a cukros-vaníliás rettenet, amit strandolós parfümnek adnak el, hanem kókusztejes, kókuszhéjas, fás, nyersebb. Ugyanúgy lehet nyáron (inkább talán este) használni, mint tavasszal vagy ősszel. Az itteni párás idővel nagyon szépen muzsikál. A kupakja kicsit gyenge, de az üvege gyönyörű és illik az illathoz is. Még a Beachscape-et szeretném nagyon kipróbálni, ezek után bizakodó vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.