Jennifer Lopez

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liele, az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   DM, parfümériák, online

Fejjegyek: narancsvirág, grapefruit

Szívjegyek: vanília, rózsa, jázmin

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 5500+pk , Eladó: SziTu
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta (előreutalás után)

deakrek

2020. július 17.

Akinek ez kozepesen tetszik az vegye meg a Terra Novatol a China Rain parfümolajat. Onnan koppintotta JLo ezt a verziot. A China Rain ugyanez csak a karcossag nelkul, tiszta, csodás, ártatlan, napokig tart a börön. IMADOM. Nezzetek utana fragrantican!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

sammy

2019. november 19.

Meglepetés befutó. Többször is csekkoltam, s közben érdektelenből az egyik fő kedvencem lett. Full virágos szappan illat, sokból is könnyen felismerhető, de nem harsog messziről. Nekem nem szoktak se a celeb cuccok, se a virágba borult parfümök bejönni, ez mégis egy kincs. Ruhán brutál tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Kusika

2019. november 4.

Ajándékba kaptam és nagy meglepődés volt mert rajtam finom tisztaságillat szerencsére semmi gyöngyvirág semmi vanília.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

kissagi19

2019. március 5.

Szappanos gyöngyvirág. Vagy gyöngyvirágos szappan. Orrbamászó, hátul, a hátsó garatfalon megtapadva terjeszkedik az illat. Lineáris, semmi csavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

ficeglobog

2019. január 18.

10 éve fogyott el az utolsó üveg. Imádtam. Egy balsikerű kapcsolat után nem vettem újra. Most ismét keresem, a kapcsolat elfelejtődött, de az imádott illat hiányzik. Ha ismét megveszem, írok még róla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

devababa

2018. december 7.

Kellemes kis noies illat. Rajtam inkabb edeskes jegyekkel. Rajtam akacmez es gyongyvirag keverekenek illata jelenik meg (ez egyaltalan nincs a leirasaban), de ugy latszik az en borom ezt hozza ki belole. Telre pont jo es sokaig lehet erezni meg a salamon is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 7.

Timkeee

2018. augusztus 3.

Kb. 15 éve használtam először... Imádtam...Aztán elfogyott, de pár hónapja rámtört a hiányérzet, hogy nekem ez kell. Az illata beleégett a memóriámba, fogtam magam, és megrendeltem a Notino.hu-n. Újra szerelem. Annyira egyedi, annyira hűvösen én vagyok benne. Nem édes, kicsit éles az első szippantásra, de aztán belevegyül a bőrbe és Én leszek.. Akkor szoktam magamra fújni, mikor hűvös hangulatban vagyok, olyan elérhetetlen nőies :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kardamom77

2018. július 27.

Régen kb 15 éve használtam ifjúkoromban, aztán valahogy leszoktam róla. Évekkel később újfent eszembe jutott, de sehol nem lehetett beszerezni. Egy hónapja a DM-ben ráakadtam, megvettem. Persze nosztalgikus is, de még ma is van létjogosultsága rajtam. Kifújva nagyon erős, mármár kellemetlenül gyöngyvirágos jellegű, pézsmás, de a bőrömön harmónikussá érik, friss, tiszta, vonzó illatfelhő leng körül. Amióta újfent ezt használom, szinte mindig megkérdezik, hogy mi ez, feltűnök illatilag. Jól áll, én is így érzem. Olyan különös élmény ez, a testünk sajátos kipárolgásai vegyülvén valamilyen illattal egy egyedi, új elegyet alkot, ez varázslat! És, hogy nekem mi közöm JLo glamúrkirálynőhöz????Meg ez a butácska üvegdíszítmény is ...Ez már misztikum.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

senskin

2018. július 18.

Nagyon nem a szivem csucske az énekesnő, de provokatív és nagyasszonyos parfümjei elég jók. Első kifujásra gyöngyvirágra gondoltam, de igen tetszett. Kellemes, lágy, pozitív, és érzékiségét mutatja a nőnek. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

angelina69

2018. július 12.

Mostanában be-betértem a két betűs drogériába, és ez a parfüm ott volt a polcon. Még nem ismertem, így hát ki kellett próbálnom. Az első találkozás levett a lábamról. Friss virágos-krémes illatfelhő. Elég határozottan, de nem fojtósan. Egyetlen fújás sokáig érezhető volt bőrön is. A második találkozás is kellemes volt, de mégis van valami enyhén zavaró illatjegy benne, ami miatt már nem olyan ígéretes. Rajtam a narancsvirág elég erősen érezhető. Ezt nem bánom, mert szeretem azt az édeskés illatot. Ugyanakkor a háttérben megbújik egyfajta szappanos élesség, ami már zavar. Kicsit a JPG Classique-ra hasonlít, de az édeskésebb. Szerintem ebben a meleg időben szép igazán ez az illat. Elsőre tényleg nagyon tetszett. Friss, energikus, ami leszáradásában letompul egy krémes illattá. A harmadik próba után azonban már elmondhatom, hogy nem nekem való. A puhaságot hiányolom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)