Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Quebeck, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   drogériák

Kiadás éve: 2016

Illatkategória: orientális, virágos-gyümölcsös

Fej: mandarin, almavirág, eper

Szív: jázmin, barack, vanilia-orchidea

Alap: tolu balsam, tonka, musk

Theodora

2020. január 22.

Hónapok óta kerülgetem ezt a parfümöt a drogériákban. Minden egyes alkalommal magamra fújtam, de nem vettem meg, hiába tetszett annyira, mert hogy nem szerettem volna drogériás parfümöt viselni.
Aztán végül megvettem. Jó döntés volt, végre! :D Én, aki utálom a legtöbb parfümöt, mert facsarja az orromat majdnem az összes, végre találtam egyet, amit rendkívül szolidnak, nőiesnek, púderesnek és kellemesnek érzek. Az ilyen illatokat szeretem, édeskés, gyümölcsös, de nem túl sok. Szerintem mindennapokra tökéletes, akár az irodába is. Nem túl sok, de elég különleges és meglehetősen tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Csillu88

2019. december 12.

Egy jó kis gyümölcsbomba.
Tartóssága meglepett, elég sokáig éreztem magamon is. Tavaszra-nyárra, mindennapra való kis finomság. Én ennél többet szeretnék egy parfümtől, de alapjában véve nem rossz.
Újra nem veszem azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Egy jó kis gyümölcsbomba.
Újra nem veszem azért.

senskin

2018. július 16.

Olyan szolid nőt sejtet az illat, igaz nem a kedvencem Jlo, de ez az ilata olyan, mint aki sosem vétkezett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Dormir

2018. június 28.

Almavirágos mósusz.
Lágy, édeskés, barátságos illat. Könnyed felhő, viszonylag tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

Almavirágos mósusz.
Lágy, édeskés, barátságos illat. Könnyed felhő, viszonylag tartós

Lory

2018. június 19.

A külsőség teljes összhangban van a beltartalommal,egy rózsaszín illat,szerintem a jobbik fajtából.
Ha nagyon mondanom kéne valamit mire hasonlít,talán JPG Scandal-t mondanám.Persze nem kiköpött mása,inkább csak a stílus ami hasonlít.JLo alkotása többek számára viselhető,jóval hétköznapibb,fele annyira nem harsány mint JPG illata.
Aránylag sok az összetevő az illat egyszerűségéhez képest.Én egy édes-krémes eperhabnak tudnám leírni,sokat nem változik az illat,hanem a végefelé eperhabunk "megfárad" és a krémessége helyett egy icipicit balzsamossá,szappanossá válik a leszáradása.Hát kb. ennyike...
Az eper mellett,talán a jázmint lehet elkülönítve kiérezni de haloványan.A jázminos illatok alkalmiak inkább,ebbe a kreációba csak egy csepp kerülhetett,egyáltalán nem teszi alkalmivá,ünnepélyessé.Talán azok fogják szeretni,akiknek bejön a LVeB vonal vagy akár a Scandal de soknak találják,túl geilnek,túl cukrosnak őket.Jlust kicsit visszafogottabb és egyértelműen hétköznapi illat,amellett hogy megvan az édessége és az orientális iránya.
Tartóssága nagyon jó,majdnem egész napos.Szigorú a 3 csillagom,valahol 3 és 4 között lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

skin

2018. június 15.

Szemüveg nélkül emeltem le az üveget a DM-ben. Azt hittem valami utánzat. Megszagoltam,hát nem dobtam hátast tőle. Számomra egy a sok mai divatos celeb parfüm közül. Szerencsére jött az eladó és nagy örömmel monda -új parfüm Jennifer Lopez-től. Az más kérdés ,hogy nem is az csak még nekik nem volt az üzletben. Jaaj azt hittem valami utánzat az üvege sem egy említésre méltó csak mert halványrózsaszín a lötty benne azért fújtam egy blatterre belőle. Az ég tudja miért rá vagyok kattanva a rózsaszínű parfümökre. Az összetevőket látván azért többet is ki lehetett volna ebből hozni. Talán túl barackos egy kicsit számomra úgy éreztem ordít belőle. Nem húzom le,mert túl kevés az idő amit velem töltött a csuklómon, hamar el is illant. Elsőként egy jó közepest adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)