Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Illatjegyei:  pézsma, narancsvirág, liliom, kasmírfa, gologtavirág, ámbra

Nora000

2016. április 3.

Én imádom ezt az illatot, magával ragad, dögös, fűszeres, gyümölcsös.. már a 3. üveget vettem idén nyárra, hiába keresek mindig hasonló illatot, nem találtam meg, mert tartósnak nem az. Ha valaki talált edp- be ilyesmit, írja meg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

Kodi

2014. szeptember 11.

Kicsit olyan, mintha a Miami Glow egyértelműen kókuszos-naptejes feelingjét némi fűszerességgel akarták volna feldobni. Ha őszinte akarok lenni, bár a Miami Glow-ból van egy nagy üvegem, még is ezt szerettem jobban. Nem egy túl bonyolult kreáció, de nyáron, kicsit túladagolva nagyon kellemes tud lenni. Sajnos a tartóssága nem az erőssége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

hagicica20

2013. június 2.

Túlzottan is "napcsókolta" gyümölcsök illatának (szagának) kaotikus egyvelege. Semmi kiforrott művészi alkotás, inkább olyan érzésem van, h sebtépben kellett valami nyárra utaló illatot piacra küldeni és összedobtak valamit. Hát ez lett belőle. Semmitmondó kuszaság. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

lunaticgirl

2012. május 22.

finom illat, de nem mindig van kedvem hozzá, kicsit gyümis, kicsit púderos, kicsit talán alkalmi emiatt, de kaptam már pár bókot aránylag tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.