Jericho

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Holt-tengeri fekete iszapot tartalmaz. Helyreállítja a hajat mely a kémiai folyamatok (festés, szőkítés) által károsodott. A maszk védi a fejbőr egészségét, erősíti a hajhagymákat, miközben fényes és természetes megjelenést kölcsönöz a hajnak.

betty007

2019. szeptember 15.

Gyors elhatározással rendeltem testradírral együtt. Holt tengeri kozmetikumot már egy A betűs márkát nagyon sokat használtam, ezt a márkát mindig elvetettem mellette. Milyen rosszul tettem, véleményem szerint nekem ez lényegesen jobbat, és többet ad. Negyven felett nem tudtam idáig elmondani hogy a vékony szálú, zsíros tövű, száraz végű hajamra bármi is jó lenne, pedig örökös keresésben voltam, és nem drogéria szinten. Nagyon elégedett vagyok ezzel a maszkkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate