Jesus Del Pozo

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatkategória: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, yuzu, rózsabors, licsi

Szívjegyek: bazsarózsa, virágos jegyek

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, cédrus

Ennie86

2018. szeptember 21.

Ma végre ki tudtam próbálni a Dm-ben. Nagyon szeretem a Halloween illatokat. :) Ez az illat annyira nem kompatibilis velem. Valahogy nagyon harsány az én bőrömön. Ettől függetlenül tetszik ez a tavaszias, virágos vonulat. Megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Szandika12

2018. szeptember 21.

A barátomtól kaptam karácsonyra, imádom :))
Sokáig rajta marad a bőrömön, nagyon finom illata van, eddig még nem votl ilyen hatásos parfümöm :)) A csomagolása is nagyon tetszik, 5 ☆
Update: Ráadásul nekem sokáig elég, igaz nem használom mindennap. :). Nagyon sokan megdicsérték már hogy finom az illata én is nagyon szeretem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

A barátomtól kaptam karácsonyra, imádom :))

kicsibubu

2018. január 2.

Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ez az illat pont olyan mint .... na itt vagyok bajban, mert egyszerűen nem tudok rájönni mire hasonlít, de biztos volt már valami nagyon hasonlóm régebben. Nem rossz amúgy, de nem teljesen az én stílusom. Egy hármast megérdemel, én meg agyalok tovább.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Ria22

2017. december 20.

Ki merem jelenteni, hogy 99%-ban azonos a Tesori Japanese Ritualssal!
Megakadt a szemem rajta, nagyon mutatós ez a minimalista dizájn az üvegen, letisztult illatot vártam, részben meg is kaptam (az más kérdés, hogy rajtam sajnos nem működik). Citrom rózsával, ennyi a recept. A tartósságára nem lehet kifogás, kettő kézmosás után sem akar elengedni az egy fújásnyi parfüm. Idősebb korosztálynak ajánlom, aki sallangmentes illatra vágynak, bármely évszakban hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Ki merem jelenteni, hogy 99%-ban azonos a Tesori Japanese Ritualssal!

Vaslady

2017. november 2.

Férjem,nagy ritkán,bejön velem parfümériába,parfümnézőbe.
Ha ez megtörténik,igyekszem kihasználni a lehetőséget,és több mindent kipróbálni.
A lila változat volt már a parfümériában,arról tudtam is,viszont ez a rózsaszin,most jött,teljesen friss husi volt :-D,még a netes áruházukban sem találtam,a héten töltötték fel.
Az eladólány ajánlotta,mivel,hogy új,és amugy is,a héten akciósan kapható lesz.
Papircsikos tesztelés,a lila és rózsaszin változatot is.
Majd bőrön is.
Aki azt hiszi,hogy ez az illat,a lila változat könnyitett változata lesz,az téved.
Már a fragranticán is az összetevőknél észrevehető,hogy mig az egyik rózsás-pacsulis irányba fordul,itt a yuzu-bergamot-bazsarózsa hármas hatás kerül előtérbe.
A lila változat egy édes téli illat,ő pedig a tavaszt várja.
Virágos alapon,gyümölcsös.
Az én bőrömmel,kompatibillis,szóval szeressük egymást.
Annyira,hogy a 40ml-s változat haza is jött velem,ráadásul 50% kedvezménnyel.
Na de az van,hogy annyira "izlik"ez az illat,hogy teljes áron is megvettem volna.
Van olyan érzésem,hogy ez az illat,újravevős lesz.
Szerelem :).
Az üvege és a csomagolása is szép :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Férjem,nagy ritkán,bejön velem parfümériába,parfümnézőbe.
Az eladólány ajánlotta,mivel,hogy új,és amugy is,a héten akciósan kapható lesz.
Papircsikos tesztelés,a lila és rózsaszin változatot is.
Majd bőrön is.
A lila változat egy édes téli illat,ő pedig a tavaszt várja.
Virágos alapon,gyümölcsös.
Az én bőrömmel,kompatibillis,szóval szeressük egymást.
Annyira,hogy a 40ml-s változat haza is jött velem,ráadásul 50% kedvezménnyel.
Van olyan érzésem,hogy ez az illat,újravevős lesz.
Szerelem :).
Az üvege és a csomagolása is szép :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Violet 43, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol