Jil Sander

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2014. október 17.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: körte, grapefruit szirom, fehér bors,

Szívjegyek: rózsa, jázmin, gyöngyvirág,

Alapjegyek:pacsuli, szantál, vanília.

angelina69

2019. november 17.

Meglepett a csillagok száma. Ez azért annyira nem rossz. Nyilván zöld illatokból is már Dunát lehetne rekeszteni. És én annyira nem vagyok odáig a zöld illatokért, hogy agyon dicsérjem őket. Ennek az illatnak egyetlen egy nagy hibája van... a tartóssága. Nagyon gyorsan bőrközeli lesz. Másrészt egy elég egyszerű, de nekem mégis szerethető illat. Tényleg zöld. Olyan rügyfakadás, tavasz zöldje illat. Friss, üde, könnyed, kicsit édeskés, krémes és virágos. Még akár "zen" is lehetne a neve, mert olyan békét és harmóniát sugároz. Szóval tavasz vagy nyár, szerintem még a kánikulát is túlélné. Itt a meleg szobában is jó, de a kinti hideg nagyon nem használ neki. A pici minta el fog fogyni, hogy nagy lesz-e belőle... még nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

ALettah

2019. május 4.

Finoman, lágyan zöld, puha tisztaságillat - az első fél órában. Aztán rajtam egy kellmetlen, de legaább bőrközeli mű szantál. Nálam nem lesz egy örökzöld, az tuti. De biztos van, akin jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

PerfumePippi

2018. május 26.

Hát, csatlakoznom kell az előttem szólókhoz: mikor próbálgattam, bennem is az merült fel, hogy az illat minősége nem haladja meg a dezodorokét - azzal a különbséggel, hogy a sima kis Balea Pure Freshness többet tud, üdébb és kifinomultabb. Függetlenül attól, hogy már megtanultam, hogy a melegben a nyugati típusú citrusos meg zöldes illatokkal kár próbálkozni, mert gyors szottyosodáson mennek keresztül (és akkor már tényleg sokkal jobb megoldás egy dezodor!), ez az illat akár működhetett volna a bőrömön. Ugyanis nagyon szép, friss, kellemes, amolyan ápolt zöld-tisztaságillatként indít, de sajnos ez a fejjegyek lecsengésével teljességgel eltűnik. Egy darabig határozottan érzem benne például a körtét, aztán...átvált egy amolyan elkoszolódott tömegillatba, amiből furcsa, már-már ánizsosan ható gyógynövényes jelleget érzek ki némi fűvel. Nekem stílusában a vízválasztó '90-es éveket idézi: akkor jelentek meg a magyar piacon a hasonszőrű, a tömegek számára is megfizethető illatok (a katalógusokban is), akkortól kezdett el jobban terjedni maga a parfümhasználat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

kvin

2018. április 19.

Ajándékba kaptam egy kis mintát, és nagyon megörültem neki! Eleve szeretem a fanyar, zöld illatokat, nyáron meg pláne - már most is olyan hőség van, hogy rosszul esik kimenni az utcára, pedig még csak április van - , legszívesebben folyamatosan ebben a frissítő zuhatagban fürödnék. Sajnos csak az elején intenzív, hamar bőrközelivé válik, viszont minden ízét-részét szeretem, az én bőrömön nagyon jól működik. Szerencsére rajtam a narancsvirág dominál, amitől füves hatású, a gyöngyvirág teljesen háttérbe szorul és a körtét sem érzem, amitől édes lenne. Később kibontakozik még a jázmin és a fehérbors, nem túl édes, friss, fűszeres. Úgyhogy nekem ez így teljesen jó, lehetne erősebb hatósugarú, mert hamar elérem azt a pontot, hogy már egyáltalán nem érzem, csak ha közvetlenül magamat szaglászom.
Azért 3 csillag, mert valóban nem túl tartós, gyenge szilázsú. Először 4-et akartam adni, de mialatt írtam, egyre halványabb lett, a végére már szinte semmi, hiába tetszik nagyon felfújásnál, gyorsan illó nyári flört.
Azért örömmel el fogom fújkálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Azért örömmel el fogom fújkálni.

Vaslady

2017. március 31.

Tény és való,hogy kifújáskor bizony hasonlit a Acqua di Gioia-Armani illatra.
De nálam az egy mentolos illattá alakul,Ő viszont körtés-fanyar illattá szelidül,valószinű,hogy a grapefruit virág hatása miatt.
De mégis,és mégis visszakanyarodok a Gioia-hoz,mint egy kis tesó,legalábbis az én bőrömön.
Hát igazat bevallva nekem nem tetszik,szóval nem bejövős.
Fiatal,sportos csajokon tudom elképzelni.
Hát,egyenlőre ennyi.
Üvege szép,de megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Tény és való,hogy kifújáskor bizony hasonlit a Acqua di Gioia-Armani illatra.
Hát igazat bevallva nekem nem tetszik,szóval nem bejövős.
Fiatal,sportos csajokon tudom elképzelni.
Hát,egyenlőre ennyi.
Üvege szép,de megvenni nem fogom.

Vizililiom

2017. február 12.

1 millis mintát kaptam ajándékba, így volt szerencsém kipróbálni. Sajnos nem tudok róla túl sok szépet írni, friss citrusos-körtés illat, amivel nem lenne gond, de kb. 5 perc után már semmit sem éreztem belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

3tara2

2016. augusztus 13.

Ajjj...szegénkémet hogy lehúzták. Én is ezt teszem.😂
Nahhh....Valóban dezodor minőség, csak azok olcsók - az Evergreen pedig sok ezer.
Elszánt gyűjtő természetesen megfogja venni.
Mert nem lenne gáz,ha olyan négyezres összegbe kerülne.
Kipróbáltam és rajtam nagyon nyers zöldleveles illat, pici szantállal és jázminnal. Annyira üde,hogy tavasszal,tél végén rügyfakadáskor isteni finom....energetizáló, vidámmá tevő.
A még nem teljesen kibomlott levelek fanyarsága jut leginkább eszembe róla.
Nem tudom elképzelni,hogy ősszel vagy télen fogom majd fújcikálni magamra.
Annak ajánlom,aki a nagyon friss zöld illatokat szereti. Még a sportos kategóriában is elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Ajjj...szegénkémet hogy lehúzták. Én is ezt teszem.😂
Elszánt gyűjtő természetesen megfogja venni.
Mert nem lenne gáz,ha olyan négyezres összegbe kerülne.
A még nem teljesen kibomlott levelek fanyarsága jut leginkább eszembe róla.
Nem tudom elképzelni,hogy ősszel vagy télen fogom majd fújcikálni magamra.

bellehercegno

2015. március 28.

Rajtam tiszta körte némi citrussal és semmi más.Kifújáskor borzasztó,már mostam volna le azonnal,de megígértem egy barátnőmnek,hogy tesztelem magamon és referálok róla.Idővel egy fokkal jobb lesz,de valóban semmi extra ez az illat. Tényleg olyan,mint egy olcsó dezodor,azért egy Jil Sander-től több mélységet és tartalmat várnék el. Szerintem parfümre még sosem adtam 1 csillagot,de képtelen vagyok többet kicsikarni magamból :( Elnézést a rajongóitól :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 28.

sieszter

2014. szeptember 29.

Mintát rendeltem belőle, nagy csalódás volt. Teljes mértékben középszerű, citrusos-gyümölcsös illat. Ha vki azt szereti, akkor mostanában rengeteg hasonlót talál, fél- harmadáron. Nem volt tartós sem. Nem ajánlom.

Az Everose viszont..... hát az nagyon finom!

Szerk.: Az előbb nem azt akartam írni, h aki a citrusos-gyümölcsös illatokat szereti, annak középszerű az ízlése, bocsánat, ha vki magára vette. A parfümben nem találtam semmit, ami megfogott volna, szerintem 500 forintos dezodor kategória. Nekem is van hasonlóm, egy adidas, ami kellemes, de semmi több.
Ezt azért írtam most, mert egyszer már itt félreértették egy véleményemet, másrészt meg egyáltalán nem akartam senki parfümbéli ízlését lefikázni. Engem is idegesít, amikor a womanity-t "lehalszagúzzák" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Az Everose viszont..... hát az nagyon finom!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.