Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csakmoni, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Sophie Labbe

Fejjegyek: mandarin, frézia, napos jegyek

Szívjegyek: kunkor, galagonya, rizs, pézsma, vanília

Alapjegyek: cashmeran, tonkabab

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Cintia04

2021. szeptember 7.

Ez az illat olyan tüneményes! Nem cuki baba púder illatú mint amilyen én szeretnék lenni 😆 igen 31 évesen is megszálottan keresek baba illatú parfümöt sokat kipróbáltam köztük őt is és tényleg púderes de nem babásan csak annyiban, hogy ugyanolyan érzés tölt el tőle mint mikor egy baba finom, meleg puha arcocskája és pici kezecskéje hozzám simul, megpihen a karjaimban! Nyugodt, harmonikus illat, melegséggel tölt el! Pézsma, vanília, kasmír, tonka olyan melegséget és nyugalmat árasztó kompozíció ebben az illatban, hogy le sem tudom írni! Mégsem fojtogató, erős hanem lágy és tiszta ami a citrusoknak köszönhető! Én kifejezetten nagyon szeretem mikor az édes jegyeket citrusos jegyekkel kombinálnak mert megfelelő mennyiségben nem lesz nagyon nehéz, fojtó! Érzem a rizs illatát is amit én általában kissé szappanosnak, púderesnek érzek! Biztonságot adó, krémes, púderes kis felhő amibe jó belekuckózni, bele szippantani ruhámba, sálamba ahogy körbe ölel, megnyugtatóan hat rám! Nem csíkhúzó, nem érződik egész nap intenzíven de ott van szolidan és ahogy a nap folyamán rajtam van néha érzem ahogy körbe ölel és ott van! Szeretem érezni magamon így én egyszer újra frissítem de igyis imádom! Az üvege nagyon szép letisztult a folyadék kifejezetten tetszik, hogy ilyen púder rózsaszín! Szeretem viselni 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Piscinke

2020. augusztus 18.

Fújóst vettem belőle, tetszett, de elsőre még nem tudtam hová tenni. Aztán tegnap, mielőtt elmentünk itthonról, gyorsan fújni akartam valamit, ez esett a kezem ügyébe. Már a kocsiban ülve tudtam, hogy muszáj mégis megvennem Torpece eladó példányát, aztán utána zárt térben voltunk, és még maszkon keresztül is néha megcsapott ez a rendkívül finom, allergia idején is nagyon jól tolerálható, egyáltalán nem émelyítően édes és nem is szúrós illat. Van benne egy kicsit ilyen patikás-orvosságos jelleg, elsőre nem az az "ó,de virágos, ó, de gyönyörű" kategória; máshogyan púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Katesz80

2020. április 16.

Cukrosan édes, krémes púder illat. Engem kicsit a Naomagicre emlékeztet , legalábbis most, tesztcsíkra fújva, kb. két óra elteltével. Persze nem teljesen ugyanaz, de érzek némi hasonlóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

via0408

2020. március 17.

Kellemes, púderes illat. Nem poros, inkább krémes és nem bántóan édes, van benne valami savanykás, amitől nagyon is hordható. Szerintem kifejezetten nyári, tavaszi illat. Túl könnyed őszre és télre. Kicsi a kiterjedése, és közepesen tartós. Arra pont jó, hogy az ember magára fújja edzés-zuhanyzás vagy esti fürdés után. A magam részéről szeretem a testes, púderes illatokat, így nekem ez egy kicsit semmilyen. Olyan, mint egy kellemes illatú arc- vagy kézkrém. Nem zavar, sőt, tetszik, de ritkán jut eszembe, hogy úgy magamra fújnám. (Mellékes megjegyzés, de ha valaki úgy járna, mint én, hogy megvenné az Intense verziót is, hátha az tartósabb, édesebb, vagy tartalmasabb, a válasz: nem. Pontosan ugyanilyen illata van. Jó, talán kicsit édesebb és szárazabb, de alig detektálható - Annyira leheletnyi az eltérés, hogy a társaságod biztosan nem fogja érezni, de neked is nagyon gondolkodnod kell majd rajta, melyik illat melyik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

pirospipacsocska

2019. október 19.

Hát nekem ez majdnem ugyanolyan illat,mint a Women’s secret eau my secret illata.Itt is csak a vaníliát érzem a bőrömön!Annyi a különbség a két illat között,hogy ez nem olyan émelyítően édes, mert ebben szerencsére nincsen praliné!De nekem ez nem igazán púder illat.Az üvege szép,tartóssága is jó.De szerintem elég drága,úgyhogy részemről ez csak 3 csillagocska....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Bigris

2019. július 26.

Nagyon jó kis púderillat. Nekem nem hasonlít a Valentina Poudrée-re. Az nagyon nem tetszett, tovább is adtam a fújósomat. Ez tetszene, de annyira gyenge rajtam, hogy szinte csak akkor érzem, ha a csuklómra tapasztom az orrom. Ez elég komoly ok arra, hogy ne vegyem meg, és hogy ne adjak neki több csillagot. Jellemző a Sospiro Erba Pura-t azért pontoztam ugyanennyire, mert egy "szillázs monster", bántóan erős, erre pedig azért mert észrevehetetlenül gyenge. Még majd teszek vele próbát más körülmények között is. Lehet, hogy az évszak vagy a bőrkémiám nem volt az igazi, amikor próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

Torpece

2019. július 20.

Finom púderes illat, de nem a tipikus babapúder kategória szerintem. Sokat gondolkodtam, mire is emlékeztet...aztán beugrott. Olyasmi, mint a Lalique Satin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 20.

Timi8

2019. február 10.

Babás, lágy komfortillat. Valentino Valentina Poudrée-re nagyon hasonlìt szerintem. Kb.ugyanolyan finom de nekem a Valihoz hùz a szìvem.
Simply-k letisztult üvege egyébkènt igencsak bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Simply-k letisztult üvege egyébkènt igencsak bejön.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. november 13.

Amikor úgy döntöttem, parfümöt keresek magamnak, azt gondoltam, babapúder illatút szeretnék. Aztán rájöttem, hogy magamon nem szeretem érezni a púderes illatokat. Mindig zavart valami, általában a heliotrop, vagy a vanília, esetleg a pézsma. Vagy túl virágosak voltak, vagy túl édesek. Na ez most papíron nem is annyira babapúder, inkább baba testápoló. Nem tudom, bőrön mit mutat majd, de papíron cuki. (Bár nem tudom, akarok-e kisbaba illatú lenni?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 13.