Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 80 ml

2016 januárjában megjelent illat, Christophe Raynaud alkotása.

Fejjegyek: körte, ambrette, galbanum

Szívjegyek: ibolya, pézsma, tubarózsa, kardamom

Alapjegyek: pacsuli, vanília, bőr

pacsalia

2020. június 14.

különleges, viszont férfias picit, de inkább csak kifújás után az első pár percben/fél órában. utána virágosabb lesz, a bőr kissé visszaszorul és teljesen hordható illattá alakul át... nagyon érdekes illat és biztosan megosztó is, valamint nemigen jön szembe az utcán... az EDP verziója is bejött, az talán tovább marad fickós, de nálam most már mindkettő kívánságlistás lett :D
kissé Fahrenheit-es beütése van mindkettőnek . :O de annál jóval nőiesebbek!. főleg ez, az EDT.
leginkább olyan nőkön tudom elképzelni akik vagányak, önállóak és urai önmaguknak (esetleg még mások felett is uralkodnak néha) szóval hozzám nemigen passzol, mert nagyon nem ilyen vagyok. de nem érdekel hogy passzol e, vagy sem, mert IMÁDOM :D
nagyon tartós, 6-7 óráig érzem, bár a vége felé már azért bőrközeli lesz. .. :) nekem ez bőven elég így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Luna1024

2018. október 8.

Véletlenül akadtam rá, a pici fújós minta ajándék volt egy vásárlás mellé (köszönöm!). :) Igazából nem nagyon tudtam, mire számítsak, mert a Jil Sander illatokról ezidáig nem sokat hallottam, az az egy viszont, amit ismerek (a vaníliás-levendulás) nagyon-nagyon tetszett. A Simply EDT nekem kellemes csalódás: finom, könnyen hordható illat, ugyanakkor sokkal egyedibb, mint amire számítottam. Nem a megszokott szuperédes, nagyon csajszis, nagyon rózsaszín irányvonal, sokkal inkább a rockos lázadó (ami - egyébként - nagyon kedvemre való). :) Tubarózsás virágillatnak mondanám, elég erőteljes borsos-bőrös aláfestéssel. Nem édes, sőt inkább kissé hűvös, nagyon vagány és "belevaló" illat. Az én bőrömön mind stílusában, mind illatában nagyon hasonlít az Alaia Paris Alaia-ra (a fekete üveges, elég megosztóra sikeredett parfira). Kicsit olyan, mintha annak a visszafogottabb, kevésbé "perverz" verziója lenne. :D :)
A tartóssága EDT létére egész jó, az üvege szép kis egyszerű, letisztult. Vagányabb stílushoz/ruházathoz szerintem nagyon jól tud állni. Én úgy gondolom, hogy most van szezonja, a bőrös-pézsmás-tubarózsás dolog nekem sokkal nagyobbat üt ősszel-télen, a melegebb évszakokban fullasztana. Aki valami egyedit keres, tegyen vele egy próbát. :) Szerintem méltatlanul kevéssé ismert illat, mégha nekem nem is ver tőle gyorsabban a szívem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Cintia04

2018. február 23.

Ez a gyöngyszem olyan kis semmilyen de mégis ebben rejlik a különlegessége és az egyedisége. Nem akar megfojtani, nem nyom el csak finoman kellemeske és szelíden van jelen viselőjén. Ettől függetlenül nem egy felejthető kis virágillat tényleg nagyon különleges kicsit vagány, kicsit elegáns jól eltalált arányokkal. Nem szeretem a bőrös illatokat számomra nyomasztóak és nem tudok velük azonosulni de ez...ez olyan fincsi. Virágos, körtés, pacsulis egy kis bőrösséggel. Rajtam 5 órán át jelen van a kicsike utána bőr közeli marad de ott marad szóval valószínűleg szerencsés vagyok, hogy az én bőrömmel ilyen jó barátságban áll. Hát én semmi rosszat nem tudok mondani róla. Hétköznapi, moziba járós, csajos estés, nyugodt, szelíd illat egy kis vagánysággal. Nemhiába Simply a neve. Egyszerűen néha a kevesebb több. Ilyen is kell. Nekem tetszik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Ferita

2017. február 11.

Nagyon finom illata van.Nem rózsaszín cukorkafelhő,nem cicababa illat.A vanília is csak mélyen bújik meg benne és a bőrös illattal kombinálva különleges kis katyvaszt alkot.Ez nem rossz értelemben,sőt....Vagány csajoknak való,tudni kell viselni.Mély,dögös illat.A tartóssága sajnos nem túl jó,de ezt megbocsájtom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)