Jil Sander

Ár:   8120 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Joe38, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. szeptember 20.

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: aromás-friss

Illatösszetevők: alma, vanília, rozmaring, bergamott, szerecsendió, pézsma, szantálfa

Rhodesian Ridgeback

2020. július 17.

Friss, egyben klasszikus illat. Bár nem mondom, nyári illathoz képest eléggé édeskés. A tartóssága gyengécske a performance-sza pedig nevetséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Laci

2016. június 28.

Megrendeltem, nem tudtam kihagyni. 125ml teszter 7770 Ft volt, vétek lett volna, miközben ez egy csodás illat. Friss, aromás, napsütötte tengerpart, friss fűszerek illatát hozza a szél. Végre nem egy H2O-tól tocsogó, jellegtelen limonádét sikerült beszereznem, ezek a nyárillatok kiborítanak egyébként, olyan nehéz valami értékeset levadászni. Egyébként csak engem emlékeztet az Oriflame Excite illatára a leszáradásában? Nagyon hasonló a karaktere. Mindegy, ezt is, azt is imádom. Természetesen 5, tökéletes. A neve meg igazán magasztos, erőt adó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Lara5

2015. február 24.

Szívmegdobogtatós parfüm :) Amikor még csak randiztunk a mostmár férjurammal, akkor éreztem ezt mindig rajta és szerintem ez a parfüm nagyban közre játszott abban, hogy teljesen belé habarodjak :) Annyira férfias, szolíd, elegáns és szexi illat, állandóan a nyakába fúrtam az arcom, hogy érezzem és beszívhassam ezt a csodát. Tartós is, a ruháin még napokig lehett érezni, imádás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

incifinci28

2014. február 4.

nagyon finom és tartós illat, imádom a páromon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

nagyon finom és tartós illat, imádom a páromon! :)

Joe38

2013. május 29.

Itt a 3.dobogós nálam!
Ez egy igazán fűszeres és mégis friss kreáció!
Modern, magabiztos férfiaknak való szerintem talán még kortól függetlenül is.
Nyárra tökéletes választás lehet,ha egy picit mélyebbre nyúlunk a pénztárcánkba,mert sajnos ez nem az olcsó polcokon szokott lenni...........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 29.

Itt a 3.dobogós nálam!
Ez egy igazán fűszeres és mégis friss kreáció!
Modern, magabiztos férfiaknak való szerintem talán még kortól függetlenül is.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.