Jil Sander

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   13 500 Ft

Ár: 600-, 1000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml , Helyszín: Budakeszi, fizetés: Posta, foxpost

Qwerty

2020. május 17.

Régóta szimatolom a JS illatokat, de ma rájöttem, hogy csak azért, mert öt perc alatt el is felejtem bármelyiket. Teljesen egyformának érzem őket, ezekben is van valami "alapszag", amit variálgatnak. Ezt ma szagoltam és...nem is tudom, olyan középkellemtelen. A jellegzetes alapon kis tropical izé. Naptejre biztos, hogy engem nem emlékezet. Legalább nem zavaró, nem tömény, máson biztos, hogy nem zavarna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Oliveranyu

2020. május 10.

Pár napja használom, naptejes nyári illat. Rajtam közepesen tartós. Ha kisfiam megérzi az illatát, ennyit mond: De jó Balaton illat! 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Katesz80

2020. április 16.

Kókuszos naptej illat. Szerintem egy az egyben Jlo Miami glow.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Kókuszos naptej illat. Szerintem egy az egyben Jlo Miami glow.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.