Jil Sander

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   13 500 Ft

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: grapefruit, kókuszdió nektár

Szívjegyek: narancsvirág, tiare virág

Alapjegyek: pacsuli, pézsma

Jil Sander Sun Summer Edition 2020 fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Torpece

2022. május 5.

Fantasztikus illat, tökéletes választás nyárra. Vakon vetem (szokás szerint) a sok pozitív véleményre alapozva és a végső lökést az adta, hogy hihetetlen jó áron sikerült beszereznem, gondoltam egy próbát megér. Picit krémes, friss, naptejes feeling. A tiaré virágból pont annyi van benne, amit a virágos jelleget megadja, de nem lesz tömény, fullasztó. Sok nyári illatba tolnak tiaré virág illatot, de sokszor nekem tolakodó, túl nehéz tőle a kompozíció. A nyári illatok szerintem pont attól viselhetőek a hőségben, hogy a frissítőleg hatnak, amit leginkább a citrom, narancs, citrusok, mentás jegyek és a könnyed virágillatok tudnak elővarázsolni. Szóval ez egy jól sikerült kompozíció, ami nem csak illatával de tartósságával is megvett engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 5.

nanook9212

2022. április 13.

Ez! Nálam No1 !!! Annyira szeretem, bár lehetne kicsit tartósabb. Ez nekem a ultimate nyári/vakációzós/uszikálós/napozós illatom. Gondtalan gyermekkoromat juttatja eszembe, mikor nyaranta levonultunk a a Balcsira a családdal és úsztam a boldogságban meg persze az olcsó, de isteni illatú naptejekben. Ha magamra fújom ezt a parfümöt az rémlik fel bennem, ahogy a felfújhatós ús matracon fekszem és hagyom hogy a nap szárazra szárítson miközben ringatózik alattam a Balcsi vize. Igen, van benne kis szintetikusság, de ez nekem ponthogy az úszómatracot juttatja eszembe, úgyhogy plusszban hozzátesz nekem a nyári emlékeimhez. Nagyon nagyon szeretem! Nem emlékszem, hogy lett volna korábban ilyen parfümöm, de tuti volt valami naptejem, aminek ugyanezek voltak összetevői. Egyébként egy az egyben JLo - Miami Glow, csak az kicsit talán erősebb és tartósabb.
Olyan fura, mert én ezt a parfümöt sosem kerestem, teljesen véletlenül szagoltam meg müllerben, nem is akartam parfümöt vásárolni akkor, de egyszerűen nem tudtam hazajönni nélküle, annyi boldog emlékem jutotott róla eszembe :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

reny

2021. július 6.

Kedves nyári naptejes illat, nem tolakodó, ruhán sokáig megmarad.Kánikulába pont jó!🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

Ferita

2021. április 7.

Aki szereti a J Lo Miami Glow illatát ez is tetszeni fog. Sajnos a Miami már nem nagyon kapható,még van egy kevéske belőle itthon.Évek óta minden nyáron használtam és gondoltam ha elfogy nagyon fog hiányozni.Szerencsére megláttam a N.on,hogy a 100 ml kiárusításos,és emlékezetem szerint nagyon hasonló volt a Miamihoz. Megérkezett és nagyon megörültem,mert tartósnak is bizonyul. Ennyi pénzért jó vétel volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

zsazsi1

2021. március 27.

Felfújáskor tényleg van egy kis Balaton-illata, aztán a naptejes része elillan, és egy kimondottan tengerpart illat marad utána, Engem emlékeztet a Womanityre persze annak intenzitása nélkül. Nyugodtan lehet fürödni benne, a sokadik fújás után sem fullasztó de nyáron jól is jöhet egy kis frissítő permetnek. Táskába dobálósnak mindennapokra tökéletes nyárra, a n...nón most kiárusítják potom áron, akit érdekel :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 27.

Qwerty

2020. május 17.

Régóta szimatolom a JS illatokat, de ma rájöttem, hogy csak azért, mert öt perc alatt el is felejtem bármelyiket. Teljesen egyformának érzem őket, ezekben is van valami "alapszag", amit variálgatnak. Ezt ma szagoltam és...nem is tudom, olyan középkellemtelen. A jellegzetes alapon kis tropical izé. Naptejre biztos, hogy engem nem emlékezet. Legalább nem zavaró, nem tömény, máson biztos, hogy nem zavarna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 17.

Oliveranyu

2020. május 10.

Pár napja használom, naptejes nyári illat. Rajtam közepesen tartós. Ha kisfiam megérzi az illatát, ennyit mond: De jó Balaton illat! 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Katesz80

2020. április 16.

Kókuszos naptej illat. Szerintem egy az egyben Jlo Miami glow.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Kókuszos naptej illat. Szerintem egy az egyben Jlo Miami glow.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.