Jimjams

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém liposzómába zárt A-, C-, E- vitaminokkal. Aloe vera tartalmánál fogva fokozza a bőr nedvességtartalmát, és feltölti az apró ráncokat, a benne lévő gingko biloba pedig segíti a hatóanyagok felszívódását. Az értékes jojobaolaj és shoera vaj védi a bőrt a kiszáradástól és megelőzi a ráncok kialakulását.  UV szűrőt tartalmaz, így segítve a bőr védelmét a káros UV sugarak ellen. (Használata nem helyettesíti a napozókrémek használatát.)

noricza

2021. április 26.

Arckezeleő csomagban volt. Jó az illata könnyen beszívódik, könnyű kis krém. Kár hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

blondie0310

2018. március 27.

Nagyon szerettem, ha picit melegem lett nem gyöngyözött ki tőle az arcom. Nagyon jól hidratál. Bármikor újból megvenném. A garnier bojtorjános arckrémjénél jobban is megkedveltem, pedig azt rengetegszer újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Hatshepsut

2017. november 17.

Sminkeléskor a primer alá használom, nagyon szeretem, főleg hideg időben használom! ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Sabinilla

2017. október 23.

Tavasztól őszig használtam, a normál, vízhiányos bőrömnek tökéletesen hidratálta, friss, ress bőrérzetet adott. Ha a szemkörnyékre többet kentem fel, akkor sem csípett, sminkalapként is bevált. Sajnálom, hogy már nem gyártják, az utolsó tégelyt a rossmannban szereztem be, amikor fél áron kiárusították. Remélem a cég egy még inkább ilyen hatékony formulával rukkol elő. Addig is újabb nappali arckrém után kell néznem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

nagyerika28

2017. október 6.

Éjszakára használom, mert zsírosítja a bőröm. Jól hidratál, finom az illata, nem okoz pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

zsokaszabo

2017. július 18.

Nagyon szerettem, jó hidratáló krém, a termékcsalád másik két tagjával jól kiegészítették egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

elike

2016. november 23.

Ez egy nagyon jó ár-érték arányú krém, könnyű, jól és hosszan hidratál, van benne fényvédő. Gyorsan felszívódik, a bőröm nem fényesedett ki egyáltalán. A sminket is jó rátenni. Könnyű állaga és a fényvédő miatt más, tápláló-korrigáló krém fölé is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.

Ramona01

2016. október 14.

Nagyon szeretem. :) Nem nehezíti el a bőröm, gyorsan beszívódik és puha bőrt hagy maga után. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

cincőke88

(!)
2016. július 10.

Télen, a hűvösebb időben használtam ezt a krémet,viszont nekem apró pattanásokat okozott és zsíros réteget hagyott a bőrömön. Próbálkoztam, hogy enyhén nedves bőrre kentem fel, de sajnos úgy sem vált be. Illata, állaga megszokható és piros pont, hogy van benne fényvédő.Odaadtam egy barátnőmnek, hátha jobban illik más bőrtípusához. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Katulin

2016. május 18.

Szerintem remek kis krém és az ára is szuper. Jól hidratál, de nincs zsíros érzete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Propylene Glycol, Saccharide Isomerate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Biotin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.