Jimjams

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. február 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sztike

2021. október 14.

Próbáltam a Clear Skint és ezt is. Mindkettő lehet nagyon jó meg nagyon rossz is. A Clear Skin szerintem azoknak válik be inkább, akiknek tűhegynyi, pici mitesszerei vannak. Anyukámnak pl. ilyenek vannak, ezek a tapaszon úgy néznek ki, mint a szőrszálak: hosszú, vékony kis szálacskák. Nálam sajnos nem ez a helyzet, nekem nagy, tág pórusaim vannak, ennek megfelelően kis rögöknek tűnnek a mitesszereim, arra viszont ez a tapasz jobb. Nem igazán mérem az időt használatkor, inkább egyszerűen csak azt várom meg, hogy a tapasz teljesen megszáradjon. Egyébként előbb megszárad, mint a Clear Skin. További különbség, hogy ezt a tapaszt tényleg nagyon benedvesített bőrre kell feltenni, bőrre helyezés után a tapasz külső átnedvesítésével már nem nagyon lehet orvosolni a tapadási problémákat, míg a Clear Skinnél pont ez a módszer vált be. Összességében szerintem hasznos termék, de ki kell kísérletezni, hogy kinek mi a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

rencike666

2021. október 10.

Alig pár mitesszert szedett csak ki és ráadásként még nagyon viszket az orrom is tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Luiselotte

2021. szeptember 11.

Nagyon cuki a dinnyés minta rajta és kb. ez az összes jó amit el tudok mondani róla.
Semmi extra, teljesen átlagos a Clear Skin szerintem sokkal jobb, többet kiszed.
Gőzölt bőrre tettem fel, 15 percig hagytam rajta a leszedés nem fájt, a tapasz nem volt büdös.
A miteszerek kb. 20%- át szedte ki, nekem ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

A miteszerek kb. 20%- át szedte ki, nekem ez kevés.

RKBrigi

2021. július 12.

Kis gőzölés után egész jó eredmény érhető el vele, bár nekem a nedvesítés hatására 1-2-szer szétázott itt-ott, nem tökéletes, de a nyomkodás helyett lehet jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

afrocitt

2021. június 10.

Nekem nem szedett ki semmit. Többször próbáltam már. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Nekem nem szedett ki semmit. Többször próbáltam már. :(

Aprilla

2021. május 1.

Eddig a legjobb, amit próbáltam! Tényleg kiszedi a mitesszerek egy részét :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 1.

Eddig a legjobb, amit próbáltam! Tényleg kiszedi a mitesszerek egy részét :)

Bambi80

2021. április 13.

Ha ilyesmi tapasz akkor eddig ez a l gjobb.
Most sem vagyok meggyőződve arról valóban a miteszereket szedi ki ilyen szépen vagy inkább a kis szőröcskéket,de használata után puhább a nózi bőröm és tisztábban is hat,valamit valóban kiszed.Mindent viszont nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Ha ilyesmi tapasz akkor eddig ez a l gjobb.

H.Doriina

2021. április 7.

Én személy szerint imádom😍 Évek óta használom és nagyon szépen megtisztítja az orrom. Szerinte az ára is elég pénztárca barát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

Dyana91

2021. február 28.

Amikor először használtam, nem sok hatását vettem észre, de aztán rájöttem, ha egy kicdit gőzölöm előtte az arcom akkor hatásosabb. Az orromból szépen kiszedte a mitesszereket, ogaz nem az összeset. Összességében megkönnyítette a dolgomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

kisbobitas

2021. január 25.

Sokszor újra vettem már, koliban a szobatársaimmal csoportosan vettük :D Mindig az orromra tettem, nagyjából végezte a dolgát. De mindig ott nem szedett ki semmit ahonnan a legjobban ki kellett volna, mert amikor húztam le ott maradt ez a ragasztó vagy mi. Én mindig ezután kinyomkodom ott ahol nem csinált semmit ez a tapasz.
4*-ot azért megadok neki, mert jóval megkönnyíti a dolgomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

4*-ot azért megadok neki, mert jóval megkönnyíti a dolgomat.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.