Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Norka34

2019. július 18.

Konkretan imadom!!! Akinek nem mukodik, az vagy nem jol hasznalja, szoval nem gozoli ki elegge vagy ilyesmi, vagy nem eleg mitesszeres a terulet. Baratomat raszoktattam a tapaszra. Tele van a tapasz kis tuskekkel lehuzas utan! Nagyon szeretjuk, akciosan+rossmann kartyaval 200 forint. Betaraztam belole itthonra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

pilleriin

2019. április 10.

Ez egy szörnyű, semmi, nulla, haszontalan izé! Semmi értelme nincs! Kérem vissza a pénzemet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

annajeney

2019. március 28.

Szerintem szuper. Érezni, hogy mint a gipsz, ráköt a bőrre. Eléggé tud fájni a lehúzáskor, de ez is kell ahhoz, hogy ilyen eredményes legyen, A mitesszereket nagy arányban kiszedi, ha előtte fürdesz vagy gőzölöd. Az ára nagyon baráti. Viszont azt sajnálom, hogy ilyen kevés van 1 dobozban. Kellene 1 nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

panpan

2019. március 28.

Nekem nagyon bevált! Könnyen kihúzza a miteszereket és az ára is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Nekem nagyon bevált! Könnyen kihúzza a miteszereket és az ára is kedvező.

98SzAnDi19

2019. március 19.

Nem állíthatom, hogy csodákra képes, de láthatóan kiszedi a miteszerek nagyobb részét.
Pórusösszehúzó hatását nem észleltem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Pórusösszehúzó hatását nem észleltem

HChristelle

2019. február 22.

Kicsit fájdalmas leszedni, de pont ezért nagyon jól kiszed mindent a pórusokból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

legallybrunette

2019. február 22.

Az aktív szeneset vettem meg, bár nem nagyon hittem benne, mert ez a szénmánia kicsit túl van lihegve. Nem csalódtam, mert tényleg nem csinált semmit. Egy-két mikroméretű mitesszert kivett a több tucatnyiból, de csak a bőröm tépte le. Komolyan, az orrcimpámra úgy rászáradt, hogy alig bírtam leszedni, és még napok múltán is piros. Ez a nesze semmi fogd meg jól esete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Anditattoo

2018. november 20.

Eddig legjobb porus tisztito tapasz amit hasznaltam. Nagyon jol vegzi a folgat. Mikor eloszor hasznaltam meglepodve figyeltem, hogy olyan lett a tapasz mint egy sundiszno😁 nagyon szepen rendbetette az orrom es az allam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

TheNancy07

2018. november 14.

Ezelőtt az étkezési zselével próbálkoztam, de az eléggé macerás volt. Arctisztítás után a vizes és felpuhult bőrömre helyezem fel, kb. 10 percig hagyom száradni majd lekapom az adott területről. Mindig nézegetem, hogy mennyi mindent húzott ki... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Diamondbaby

2018. november 11.

Nagyon jó. Tiszta vizes bőrre felviszed a tapaszt. Pár percig rajtahagyod és letéped.
Szépen kijönnek belőle a pórusból orrból, állból, homlokból a dzsuvák.
A miteszer. Szerintem jó találmány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Szépen kijönnek belőle a pórusból orrból, állból, homlokból a dzsuvák.
A miteszer. Szerintem jó találmány.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.