Jimjams

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. február 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

FuegoFuego

2020. július 9.

Nekem bevált! Nagyon megéri, főleg ha akciósan veszem, és szuperjó, tényleg kitisztítja a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

Fiszuli

2020. június 5.

Egyelőre nincs róla különösebben jó véleményem. Sosem használtam még ilyen tapaszt, de úgy voltam vele, adok neki egy esélyt, főleg, hogy akciós volt és még a kuponom kártyámat is lehúzták rá, ráadásul 3 db van benne. Nekem csak az orrom problémás mitteszer-ügyileg, így ott tettem próbát. Sűrű, picike tűhegynyi mitesszereim vannak, amióta csak beléptem a tini korba és az évek előrehaladtával sem javult a helyzet. Tegnap este használtam, az arcom megtisztítottam, letonizáltam, majd az orromat megnedvesítettem, felragasztottam és megvártam a hatóidőt. A kibontáskor engem nagyon megcsapott a szaga és marhára nem is tetszett, mintha ragasztó lenne. Lehúzáskor viszont nem különösebben tépte a bőrömet. Lehúzás után, megvizsgálva a tapasz bőröm felőli részét, pusztán egy pár nagyobb mitesszert láttam kiszedve, a többi piciket ott csücsült még mindig a bőrömben. Így megpróbáltam magamnak kinyomkodni őket, bízva abban, hogy fellazította a bőrömet a tapasz, pusztán csak nem boldogult a mélyen ülő kis dzsuvákkal. Nos, a kinyomkodás is ugyanolyan sikertelen volt, semmivel sem boldogultam, az orromat meg nem akartam totálisan összenyomkodni, mert utána napokig csúnya marad, annyira meg kell kínoznom. Miután tudomásul vettem, hogy ez úgy, ahogy van, nem jött be, ismét letonizáltam az arcom, felkentem a szokásos boosteremet és hidratálómat. Ezek után nagyjából két órán keresztül még viszketett és furcsán ragadt az orrom bőre és azt a büdös mű, ragasztó szagot is éreztem. De ma reggelre ezek a kellemetlenségek már nem voltak tapasztalhatóak. Természetesen elhasználom, mert kezelhetetlen kárt nem csinált, de így nemigen veszem újra. Legközelebb tisztítás, tonizálás, radír és maszk után próbálom meg használni, hátha nagyobb lesz a siker. Ha az lesz, akkor update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Naspoja

2020. június 3.

Nekem nagyon bevált, sőt. Összességében jobban működik mint a drogériás drágább termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

BlankaF

2020. április 22.

Szamomra penzkidobas.. agyon gozoltem az arcom, legalabb 10 percig az arcomon volt.. semmit nem ert.. semmit nem szedett ki.. csak feltepte a boromet, radirozhattam le utana, mert tiszta hamlas lett az orrom utana.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

kata07

2020. március 5.

Az árához képest egy csoda termék. Eltávolítja a kisebb mitesszerek, de a nagyobb csúnyákkal már sajnos nem tud megbirkozni. De ezt igazábból nem is várom el. Ha tehetem újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Torulke92

2020. február 17.

Nagyon sokszor próbálkoztam vele, időközönként mindig újabb és újabb esélyt adok neki, de valahogy nem.
Hiába gőzölöm, puhitom a bőröm előtte, akárhogy próbálkozom nekem sajnos nem szedi ki a mitesszereimet az orromon.
Legnagyobb bánatomra. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Legnagyobb bánatomra. :(

demeterne

2020. február 11.

Én nagyon szeretem ezt a tapaszt, elég jól eltávolítja a miteszereket az orromról. Jó nyilván amikor húzom le fáj azért, de elviselem, mert tudom, hogy a végeredmény a fontos. Hozza amit ígér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Alexa9082

2020. február 10.

Egy csoda!18 éve küzdök a mitesszerekkel,de ez a termék 15 perc alatt csodát művelt!Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

pirti

2019. december 27.

A hatását nagyon szeretem, nagyjából egy éve használom. Viszont a legutóbbi alkalommal baromira viszketett tőle az orrom nagyon sokáig. Nem tudom mi lehetett a probléma.. mindenesetre még próbálkozom vele, hátha, de ha ez a hatása megmarad, akkor sajnos váltok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Dia98

2019. december 10.

Nagyon szépen kiszedi a miteszereket. Nem kell nyomkodni, így nincs hegesedés. Nagyon sokszor újra vettem már, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.