Jo Malone

Ár:   36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Ár:   36 000 Ft
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

2017-es megjelenésű virágos-gyümölcsös uniszex illat.

Illatjegyek: vörös ribiszke, rózsa, tölgy

Ár: 16700+posta , Eladó: Szil07
Állapot: 100ml- pár fújás, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: Banki átutalással, vagy személyes átvétellel
Ár: 2,5ml/ 1.100ft 5ml/ 1.800ft 10ml/ 3.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mezterke

2021. október 9.

Vakon vásárolt illat, még nem tudom mit gondoljak…
Kifújva tényleg adja a friss roppanós ribizlit, a nyálam is elcsordul. Csodás mély tölgy szárazlik, de a gyümölcsös előjáték hamar háttérbe szorul.
Elegáns sötét dolgozószoba, diszkrét rózsaolaj, ribiszke hamar elszökik…
Nem vagyok biztos benne h tudom viselni, picit maszkulinabb mint reméltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Vakon vásárolt illat, még nem tudom mit gondoljak…
Elegáns sötét dolgozószoba, diszkrét rózsaolaj, ribiszke hamar elszökik…
Nem vagyok biztos benne h tudom viselni, picit maszkulinabb mint reméltem.

barni8

2020. július 14.

Egy szép Julie London dal.
Örökbájos porcelán teáskészlet.
Mindenhez illő fekete farmer.

Egy totál uniszex, mindig viselhető, visszafogott illat.

A tölgy itt barátságos, szantálos mézességgel közelít. A piros ribizli bogyós frissessége finoman megbújik a rózsában. De ez a rózsa nem fennhéjázó bujaság, hanem csak virágosság.

Egy krémfehér virágszirom suttogása.
Könnyed és vonzó. Mint a vasárnapi filmnézés.
Évszaktól függetlenül üzen.

Puha, kedves telefonhívás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Egy szép Julie London dal.
Örökbájos porcelán teáskészlet.
Mindenhez illő fekete farmer.

Egy totál uniszex, mindig viselhető, visszafogott illat.

Egy krémfehér virágszirom suttogása.
Könnyed és vonzó. Mint a vasárnapi filmnézés.
Évszaktól függetlenül üzen.

Puha, kedves telefonhívás.

Burya

2018. június 3.

Valóban uniszex illat, sőt ezt talán férfiakon jobban el is tudom képzelni, mint nőkön, de ezzel együtt nekem nagyon megtetszett. Elsőre színtiszta fanyar ribizli illat, lédús és friss, alatta pedig már a kezdetektől ott muzsikál a tölgy fássága. Később a gyümölcsösség szelídül, már nem olyan fanyar, ici-picit édesedik, amikor előbújik a rózsa, a tölgy pedig erősebbé válik. Nekem minden stádiumában tetszik ez az illat, megvenni csak azért nem fogom, mert inkább illatélményként tudom értékelni, nem pedig illatszerelemként. Mintában talán néha-néha elővenném, de a mi kapcsolatunk mindig is plátói marad, azt hiszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

szeliger

2017. október 8.

Ritkán vásárolok illatot vakon, de most kihagyhatatlan ajánlat során tettem szert 10 ml kóstolóra, ezúton is köszönöm:) Nem okozott csalódást, amióta megérkezett, csak ezt az illatot hordom. Kifújáskor rajtam fanyar piros bogyós, határozottan mandarinos beütéssel, tiszta, friss, áttetsző. Pár perc után a metsző fanyarság csökken, de még mindig tartja a gyümölcsös jellegét, ugyanakkor erősödni kezd egy pézsmás, fás jelleg, pici rózsás beütéssel. Magam részéről több rózsát el tudnék képzelni, ezért bevallom, hogy időnként kicsit csalok, a L'Occitane Roses et Reines en Rouge kézkrémével kenegetem a kezeimet. Szeretem, hogy nem agresszív, határozottan érzem, ugyanakkor nem tolakszik, jó 6-8 órás tartóssággal illatozik. Én szívesen ráfújok 3-4 óra múltán, mert a gyümölcsös részét nagyon szeretem, a késői leszáradása rajtam már nem olyan izgalmas.
Az illat női bőrön kevésbé szexi, inkább csak szórakoztató, de férfiakon szerintem kifejezetten csábító. Hangulatában tökéletes őszi hangulat, a reklámja is erdőt idéz. Nekem nem annyira az erdei séta, mint az őszi napfényes reggel. Ha valaki gyakran jár a Megyeri-hídon, akkor tudja, hogy a híd tájolása jobb nem is lehetne, reggel a pesti oldalról a budai felé tartva teljesen hátulról jön a felkelő nap fénye, mesésen megvilágítva a Szentendrei-sziget őszi pompába öltözött fáit. A Duna felett enyhe párafelhő, hát én ilyenkor legszívesebben leállnék és csak nézném-nézném a tájat, ez az illat nagyszerűen illik ehhez a képhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 8.

wishes

2017. szeptember 14.

Édes istenem úgy utálom magam, hogy ezt le kell írnom, de mostanában a párnámra szoktam belőle fújni belőle lefekvés előtt, így a bőröm is átveszi picit az illatát illetve az ágynemű és a hálóruhám is. A világ legjobb illata alváshoz, főleg most ősszel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.