Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A gyümölcsös illatú testradír tökéletesen simává teszi bőrt és felfrissíti azt. Az egyedi módon kifejlesztett formula kiwikivonatot tartalmaz, amely hidratálja és táplálja a bőrt, a finom szemcsék eltávolítják a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket.

A bőrre gyakorolt jótékony hatásai:

• tiszta és friss bőr
  • sima és puha tapintás
  • kellemes gyümölcsös illat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PinkMcFreeze

2019. január 31.

Nagyon szeretem ezt a testradírt és már több illatban kipróbáltam, mert elégedett voltam a hatásával, az apró kis radírozó gömböcskékkel is, meg az állaga is tetszik, de ennek nagyon rossz illata van :( Sajnos, lehet túl érzékeny vagyok, de ennek kb. fenyő illathoz hasonló illata van, semmi gyümölcsös. Biztos nem fogom újra venni, inkább a többi társát, amelyeknek az illata is sokkal kellemesebb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Sokáig kellett keresnem ezt a bőrradírt, mire rátaláltam. A Dm-ben mindig a megszokott 5-6 illat sorakozott a polcon, a kivis sosem volt köztük. Aztán egyszer megláttam egy kisebb illatszerboltban. Nem konkrétan ezért mentem oda, de velem jött végül.
Eleget tett az elvárásaimnak, szépen radírozott. A karomra és a lábamra használtam, így elég gyorsan fogyott. Az illatát lényegében csak addig éreztem, míg le nem mostam magamról. Nem mondanám meg, hogy kivi illatú. Lehet, hogy annak indult, de valami más sült ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

HunFairy

2018. szeptember 29.

Nagyon gyümölcsös illatú, amit imádok nem egy kifinomult termék de nagyon hatékony. A nagy szemcséi ellenére én az arcomon/homlokomon is használom mert szépen leszedi a "stressz bogyóimat" ( kiálló pici miteszer szerű képződmények de nem gyulladtak)
A legjobb hogy nincs ragacsos, olajos utóérzet csak sima, puha bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

A legjobb hogy nincs ragacsos, olajos utóérzet csak sima, puha bőr.

gre05

2017. június 14.

Nagyon jó illat, sima bőr, jó ár. Mi kell még?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Nagyon jó illat, sima bőr, jó ár. Mi kell még?

Chantall

2016. szeptember 16.

Elégedett vagyok. Kellemes illata van, nem olyan tömény. Nekem az erőssége is pont jó, én szeretem ha jó sűrű, erős. elsősorban arcra és hónaljra használom, de van hogy az egész testemre. Jó selymes lesz utána a bőröm, nem szárad ki.
Igazából legjobban nekem a grapefruitos tetszik, mert jobban szeretem a fanyar illatokat, de ez is nagyon jó, ez az egy db volt amikor vettem, Goods Marketben 360 ft ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Az illata tényleg kellemes,egész jól radíroz bár volt már jobb termékem is,de az árához képes tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Vyvcsyke

2016. június 20.

Az illata nagyon jó, de nem érződik fürdés után, viszont fantasztikusan leradíroz, nagyon puha lesz utána a bőröm :) Kevés kell belőle, sokáig elég. Nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Birkin22

2016. április 29.

Jól radíroz, ennek az illatát szeretem a leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Jól radíroz, ennek az illatát szeretem a leginkább.

Kynee

2015. augusztus 12.

A csomagolása és az illata is szuper. Mivel nem tudtam dönteni, hogy melyik illatot vegyem meg, rögtön 3 landolt a kosaramba. Első használat után kicsit csalódtam, ugyanis fél perccel fürdés után semmi nem érződik az illatából. De a bőröm szép lett. 3-4 nap használat után viszont annyira kiszárította hogy folyamatosan viszkettem és nem győztem krémezni. Azóta hetente-kéthetente 1x használom, több mint 8 hónap alatt a fele fogyott el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

JudithBeauty

2015. augusztus 12.

A narancsos testradír után kipróbáltam a kiwiset is. Az illata nem "természetes" kiwi illat, hanem inkább cukrozott, mikor a gyümölcsöt kockára vágjuk, és megszórjuk cukorral. (Nálunk legalábbis így szokás enni a kiwi-t). Testradír formájában ez az édes illat már nem olyan jó, de a radírozó hatása az árához képest kiváló. A szemcsék fekete színűek benne, mint a gyümölcsben a magocskák, de a narancsosban is ilyen volt. A 100 ml nem tart sokáig, és nálam sem a lelkesedés, hogy újra vegyek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.