Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 13.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

A friss illatával kényeztető tusfürdő természetes összetétele tisztítja, táplálja és selymesen puhává varázsolja a bőrét.

Kiszerelés: 300 ml

Chantall

2018. március 22.

Szeretem. Kellemes illat, nem szárít, kicsit olajos hatás. Bár a nevéből kiindulva én arra számítottam, hogy valami natúrabb “cucc” ez, de most nézem, hogy elég sok piros pötty van az összetevőknél 😳

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

ritus206

2016. január 31.

Az árához képest nem sokat vártam tőle, de nagyon kellemesen csalódtam.
Hidratál, kellemes az illata, kíméletesen tisztít és relaxál is egyben.
Kedvet kaptam a márka többi termékét is kipróbálni, úgy érzem hogy ez egy minőségi termék, nevetséges áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Az árához képest nem sokat vártam tőle, de nagyon kellemesen csalódtam.
Hidratál, kellemes az illata, kíméletesen tisztít és relaxál is egyben.

doreszka94

2015. augusztus 20.

Tegnap vettem, kemény 370 Ft-ért :) Kellemes illata van, amit tusolás után sokáig éreztem és a bőröm is puha lett a használata után. Jól habzott, nem kell belőle sok egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.