John Frieda

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flp.csenge, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Zúzott gyönggyel és mandula olajjal.

lilapinkrúzs

2015. június 22.

Nagyon szeretem jó kis balzsam puhává teszi a hajad akár újkorában ad a hajadnak valami hihetetlen ragyogást ha ki is szívja a nap a hajam ráteszem ezt a balzsamot és hagyom akár 2 - 3 órát hatni a hajamon csak jót tesz a hajkoronámnak és a kakaóvak illata csak még kellemesebbé teszi a használatát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

2015. március 2.

Kicsi, 50 ml-s kiszerelésben van meg, feelunique-os rendelésnél hiányzott még 2-3 dollár az ingyen postához, így gondoltam kipróbálom, meg utazáshoz jó ha van egy ilyen kis balzsam az ember birtokában. Egyébként a Tigi Bed Head Colour Goddess balzsamra esküszöm, hónapok óta azt használom nagy megelégedéssel. Ahhoz képest ez a balzsam csalódás volt. Több is kellett belőle egy használathoz, ugyan mosás után vizesen könnyen kifésülhető volt a hajam, de szárítás után már gubancolódott, ráadásul a fénye sem volt olyan, mint a Tigi használata után, és mosás után 1,5 nappal már kezdett zsírpspdni a hajam töve (pedig oda természetesen nem kentem belőle). Plusz még szálldosott is a hajam tőle. Szóval egészen biztos, hogy nem fogok áttérni erre, a kis flakont vészhelyzet esetére eltettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Pandácska

2013. november 12.

Szeretem, mert a hajam puha lesz tőle, fényes és illatos. A hajamat nem zsírosítja, de ez a koffeines samponom miatt is van. Van itthon 3 tubussal is belőle, mindig akcióban veszem, így kettő áráért kapok hármat, persze sajnos nem otthon :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

kavicsviola

2013. november 8.

Imádom, a sampont és a balzsamot is használom, sokadszor vettem már újra. Bár nem olcsó, de sokáig elég és pl. glamour napokon olcsóbban be lehet spájzolni. Nem festett barna hajam sokkal fényesebb, szebb tónusú. Én a "Volume" verziót vettem meg, nem zsírosítja a hajam és tényleg dúsabbnak is tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

flp.csenge

2013. június 6.

Először hatalmasat csalódtam az egyszer használatos verzióban, aztán mikor Németországban jártam megvettem a nagyobb kiszerelést és az kell hogy mondjam sose volt még ilyen jó hajöblítőm. Jó az illata nem lesz ragadós a hajam könnyű fényes és a színe is szép lett tőle. Bár itthon nagyon drága ha legközelebb lesz alkalmam rá biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.