John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maria0217, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

Táplálja és kisimítja a hajat, élettel teli csillogást ad a szőke hajnak.

Bugaboocameleon

2013. február 3.

nekem sajnos nem vált be, nagyon kiszárította a hajamat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

nekem sajnos nem vált be, nagyon kiszárította a hajamat!

annapanni

2011. november 5.

Köszi a tippet, én még sehol nem láttam itthon. Nekem a sheer blonde családból a tápláló olaj volt meg, nagyon bevált, két üveggel is elhasználtam hajmosás után a haj alsó kétharmadába bemasszírozva. Sajnos megszűntették, de ha lehetőségem lesz kipróbálom ezt a kondícionálót. Az ára magas, de ha ez is van olyan jó, akkor megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

Jucccc

2011. szeptember 6.

Itthon tudtommal a Müllerben lehet kapni, legalább is én ott szoktam beszerezni ezt a márkát. Olcsónak nem mondanám, de számomra olyan sokáig elég volt egy tubus, hogy az alapján viszont teljesen megéri, és mivel nem zsírosította úgy a hajamat, mint a többi átlagos, olcsóbb sampon, így nem is kellett olyan gyakran hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

maria0217

2011. április 15.

Nekem tökéletesen bevált,régóta használom,és védi a hajszínemet.
Ajánlom mindenkinek,és az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 15.

Nekem tökéletesen bevált,régóta használom,és védi a hajszínemet.
Ajánlom mindenkinek,és az ára is megfizethető.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Ceresin 0 0

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Egy ásvány, tulajdonképpen szilícium-dioxid, kvarc. Nem igazán található információ arról, hogy mire szolgál a kozmetikumokban, a CosIng szerint bőrkondícionáló anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Egy nem szabályos összetevő név, melyet az Eminence termékek összetevő listáján találunk. Hogy a glycinenek milyen származékát rejt ez a megnevezés azt sajnos nem tudni. Lásd glycine.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology