John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benysoterz, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Varázsformulájának köszönhetően azonnal látványosan javíja a száraz, töredezett hajat és rugalmassá teszi azt. UV szűrővel.

geri

2017. szeptember 22.

Mennyire eltérő,hogy kinek mennyire jön be.
Én imádom,nekem tökéletes.
Annyira szép,egységes,nem szállós és extra ápolt a hajam tőle.
Vastag szálú,dús és hullámos a hajam,csodát tesz vele.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Mennyire eltérő,hogy kinek mennyire jön be.
Én imádom,nekem tökéletes.
Annyira szép,egységes,nem szállós és extra ápolt a hajam tőle.
Vastag szálú,dús és hullámos a hajam,csodát tesz vele.
Csak ajánlani tudom.

Penge

2014. október 31.

Nekem és unokahúgomnak is nagyon bejött ez a krém,pedig nem egyet végig teszteltünk.Neki derékig érő szőkített haja van, nekem vállig érő száraz hajam van. A száraz hajvégeinket szépen kisimította, fényesebb és egészségesebb kinézetű lett ,ami még fontos ,nem volt sem másnap ,sem harmadnap zsíros -ragacsos, mint sok más termék után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 31.

missmisfit

2014. július 11.

Én nem állítom, hogy semmi hatása nincs, mert egy inci-fincit azért segít. Ellenben semmi varázslat, vagy ahogy más nyelven szólnak a marketing szövegek róla: semmi csodafegyver nincs ebben a flakonban. Az ára a hatásához képest rendkívül borsos, ezért kénytelen vagyok lepontozni, pedig ha pl egy balea árkategóriában lenne, akkor egy 3 csillagot megkockáztatnék rá. Egyébként az enyémre az van írva, hogy varázsformula és nem az hogy varázsformázó és a design is más, de az összevetők stimmelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

verucicc

2014. január 25.

Jesszus. Múlt évben kipróbàltam, hasznàltam 2x és kuka.. Rettentő rossz. Szőkére festett, hosszú hajam van, és ez a cucc sem az UVtól nem véd, se nem hidratàlja a hajam, olyan szàraz volt tőle, hogy huhhh... Borzasztó.. Ha lenne nulla csillag, annyit kapna :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

OAdrienn

2013. december 26.

Csatlakozom a csajokhoz. Semmit, de semmit nem csinál a hajammal. Ennyi erővel bármilyen krémet kenhetnék magamra, az is lenne ilyen hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

wonder

2012. augusztus 19.

Semmi extrát nem ad, amit egy olcsóbb drogériás termék ne tudna. Ezen az áron sajnos pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Szosz

2012. július 10.

Szokitett, kicsit roncsolodott hajam van. Szerintem ez a termek csak penzkidobas, semmit nem tesz. En mar csak azert kenegettem a hajamra, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

ChihiroSenko

2012. július 2.

Vastag szalu, festett, enyhen hullamos hajam van. Az en tincseimen nem segitett ez a termek. Szaraz maradt es nehezen kezelhetö.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.