John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2014. november 5.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Samponok

Hidratáló sampon az extrém száraz-, vagy festett/színezett hajra

Hidratál és csökkenti a göndörödő hajtincseket a könnyebb hajformázás érdekében. 100% puhaság és megszelidített hajszálak a hajmosástól a hajformázásig. Ez sampon már a hajmosás során megszelidíti a rakoncátlan hajtincseket és lehetővé teszi a könnyű formázást. A különleges komplex a hajat puhává változtatja, vitalizálóan hidratálja és természetes védelmet nyújt az ismételt kócolódás ellen. A nagyon száraz haj puha, ragyogó és könnyen formázhatóvá válik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

petimetra

2018. május 21.

en meg 4-5 eve hasznaltam ezt, de sajnos egy drogerias samponnal nem tud többet. akkor inkabb mar valamilyen naturtermeket valasztanek, ebben az arketegoriaban...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

agnes29

2017. november 29.

Nyáron használtam a sampont és a balzsamját. Tökéletesen hidratálta és szépé varázsolta a hajam. Nagyon finom illata van. Érdemes a balzsamával együtt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

pont

2016. szeptember 18.

kb ugyanazt tudja, mint a legtöbb gliss kur/elséve stb sampon, csak 2x - 3x annyiért. az összetevőlista közepén található benzyl alcohol miatt ma már biztos nem venném meg, pár éve sajnos még hajlamos voltam bedőlni annak, hogy drágább = jobb (tudom, tudom..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

fioretta

2015. december 11.

Az illata nagyszerű, az a tipikus professzionális hajápoló illat, nem pedig az az átlagos pacsuli agyonparfümözött. Jól habzik, tisztít, a hajam teljesen "feléledt" utána, kissé puhább is lett, illatos és friss..Na de meddig? Másfél napig....Mert aztán totálisan bezsírosodott. Elég hosszú hajam van, így főleg a téli időszakban nagyon macerás lenne és nem tudok, nem is akarok minden nap hajat mosni és samponfürdőben pancsikálni, így nálam az elsődleges szempont, hogy 3-4(-5?) napig hozza a sampon, ha nem is a ragyogó, csillogó, frissenmosott haj érzését, de legalább legyen olyan átlagos, normális hajam és ne tegye még zsírosabbá. Hát ennek a terméknek ez nem sikerült. A másik gond vele, hogy balzsamja nélkül egyáltalán nem szelidíti meg a rakoncátlan hajtincseket, se nem teszi lehetővé a könnyű formázást.
Nem mondom hogy rossz, használhatatlan termék, csak egyszerűen nekem nem hozta azt amit ígért 100%-osan, az illata jó, hidratál, habzik, lassan fogy-na,ha nem kéne kb. naponta használni, de sajnos a gubancosságot nem tünteti el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

carriebradshaw

2015. október 15.

Basssssssssssszus, véletlen ezt vettem meg :D a másik fajtát akartam. Nekem ez nem jóóóó,valóban csökkentette a göndör hajtincseket, puha a hajam mint a macskaszőr és tuti szépen lehetne formázni (egyenesíteni) ezek után, csak nem ez a cééél :D Eladó...
5* mert amit ígér a fenti leírásban azt tényleg hozza! Már a kifésülésnél is érződött, hogy nem olyan kócos.. Hát ez az első alkalom, hogy nem örülök ennek :D De béna vagyok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

thalion3

2015. május 4.

Nekem szörnyen viszket, korpásodik és zsírosodik tőle a hajam. A nővérem és az édesanyám viszont esküszik rá, csak ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Виктория

2015. január 5.

Nem pont ezt a fajtát használtam, hanem a Perfekt Glatt-ot, de azt már nem is gyártják, ha jól tudom. Minden napos használatra az én hajamnak sok, viszont ha ki akarom egyenesíteni, ez a tökéletes választás. Azzal a nem titkolt szándékkal szoktam egyenesítő samponokat venni, hogy azok majd nem csinálnak egy gubancot mosás közben a vékony szálú hajamból.Olyan termékkel, ami hő nélkül egyenesít, még nem találkoztam. Ez is nagyon szépen megkönnyíti az egyenesre szárítást, és hosszan meg is tartja. Az illata isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

klaresz

2014. december 29.

évek óta kerestem egy jó sampont, hiába. a nivea babasampon volt az egyetlen, ami ért valamit, de nem volt kényeztető hatása. könnyen zsírosodó, extrém dús hajam van, amit havonta kell ritkítani, száraz hajvégekkel az állandó vasalás miatt. korpám szerencsére nincs. na ez a sampon tényleg egy álom. végre vége a csilliárdos kísérletezgetésnek. szuperselymes haj, ami akár 4 napig is kitart, szuper illat. az én hajamat aztán naponta mosni kellett, úgyhogy nem értem, ha valakinek zsírosítja a haját... (a benne lévő olívaolaj nem zsírosít)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Ina15

2014. október 29.

Majdnem egy éve vettem meg ezt a sampont, és elég jónak tűnik. Ami nagyon jó benne, hogy finom illata van, selymes a hajam és nagyon fényes. De kissé zsirositja is az oliva olaj miatt, ami már nem kifejezetten tetszik. Durván szólva elfogyott, de szerintem nem fogom ujra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Sophie92

2013. december 12.

Az első használat után nagyon puhává és "gubanctalanná" vált a hajam, de utána sajnos eltűnt ez a tulajdonsága. Kevés kell belőle és nagyon jól habzik, de nagyon hamar zsírosodik a haj tőle, 2 naponta kell mosnom. Többet vártam, nem lett szebb/jobb a hajam.

Update: Tény, hogy zsírosít és tény, hogy rengeteg pakolást kell használnom, míg gubanctalan lesz a hajam, de határozottan szebb lett, fényes, jobb állagú. +1*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Glycol Distearate, Silicone Quaternium-18
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Trideceth-6, Trideceth-12
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Hydroxypropyl Methylcellulose, Trideceth-6, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.