John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vakond32, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajformázók

Könnyű spray, mely védi a hajat a külső hőhatásoktól. Tartást ad.

Izabel

2017. április 21.

Hónapokkal ezelőtt volt egy nagy JF leárazás a Müllerben, akkor vásároltam ezt a terméket is. Eddig az a kép élt a fejemben, hogy a hővédő spraytől ragacsossá válik a haj, de ennél a terméknél nem tapasztaltam ilyet. A hatékonyságáról nem tudok különösebben beszámolni, mert nem érzem nélkülözhetetlennek. Majdnem minden hajmosás után megszárítom a hajam, és ritkán, de formázni is szoktam (hajvasalóval, kúpvassal), de valahogy nem nyúlok utána. Nem volt egy nagy érvágás a megvásárlása, de nem is létfontosságú számomra a használata... A parabének, sajnos, elkerülték a figyelmem, így tuti, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

nkmagda

2016. március 11.

A termèk design valòban változott e kèp òta, nekem ez az első hővèdőm, korábban nem használtam. Most is csak hajszárìtáshoz ;szerencsère nem kell vasalnom nap mint nap a hajam persze alkalmankènt èlek vele, ahogy a göndörìtèssel is. Ùgy vettem èszre nagyon is hasznos mert szándèkosan (jelentős) hajvágás òta használom s nem törnek a hajvègeim, s ennek már jò pár hònapja...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

emcuscicus666

2015. szeptember 17.

Manapsag ezt mar masik flakonban aruljak, kicsit megujult a design - mindenkepp elonyere. Rendkivul hatasos, nem mellesleg meses illata van, ami a hajmosas utani 4. napon is erezheto. Remek termek! Vegre megtalaltam az Igazit! Nagyon sok hovedot probaltam mar, de egyik sem mukodott ennyire jol. Biztos, hogy allando helye lesz nalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

megalomán

2014. július 19.

Nem rossz, de nem is nagy szám, hajszárítás közben használom, néha sütöm a hajam. Viszont ez is sokáig elég, már vagy fél éve van meg, mondjuk nem mindig nyúlok hozzá. Nem tudom, hogy mennyit segít, mert igyekszek kevesebbet sütni a hajam, így lehet ez, vagy maga a termék miatt, de jobb állapotban van a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Dorka.

2013. január 20.

A müllerben kapható. Valóban nem olcsó, de szerintem megéri. Rendszeresen sütöm a hajamat, és a hajszálaim vége nagyon száraz volt emiatt, állandóan a fodrászhoz rohangáltam "egészségügyi" vágásra, amióta megvan jobb a helyzet. :) Bár van, h akkor is ráfújom a hajam végére, ha nem sütöm be. Elégedett vagyok vele, azt kaptam, amit vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

turquoise_pianist

2012. július 2.

Elég drága volt, Glamour napokon vettem. Vasalom a hajam, így nagyon száraz de ugyanakkor a töveknél zsírosodásra hajlamos, jó dolgokat hallottam a John Frieda termékekről, gondoltam kipróbálom a hővédőjüket is. Az illata nagyon jó (a fodrászatok jutnak róla eszembe), a szórófeje sem fröcsköl, de nem lett se jobb, se rosszabb a hajam, nem észleltem hosszútávú hatást. Nyaraláskor vagy strandra azért elhasználom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.

Civike

2012. április 17.

Nekem a samponja van meg, de arról is elmondható, hogy tökéletes. Már az első hajmosás után simább lett a hajam, a másodiknál pedig még látványosabb lett az eredmény. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

vakond32

2012. január 26.

Tényleg megkapja az ember az ígért hatást. Akinek az a problémája, hogy a haja össze-vissza szálldogálnak a hajszálai, ha ezt használja, már nem lesz dolga a rakoncátlan hajszálakkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology