John Frieda

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

A John Frieda Frizz Ease Wunder-Reparatur selymességet ad a hajnak: regenerálja és ápolja a száraz, sérült hajat. Az Amino-Repair-Komplexnek köszönhetően a változás már egy használat után is érezhető.

szg05

2019. november 16.

Szuper illata van, ahogy a balzsamjának is, ami egy csoda. A sampont viszont sajnos nem bírta a fejbőröm, így nem fogom újravásárolni, de ez nem a termék hibája :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

namelessgem

2019. október 16.

Nem tudom hogy velem és a hajammal van-e a baj, de nekem egyáltalán nem jött be. A hajam száraz, vastag szálú, hullámos, és nagyon dús és semmi változást nem észleltem egy teljes tubus elhasználása után. Igaz, nem a balzsamával együtt használtam, de nagy elvárásaim voltak a termék fele, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Meloni

2018. december 9.

Franciaországban gyors lekaptam a polcról egy bevásárlóközpontban, soha nem hallottam róla, csak az fogott meg, hogy gubanctalanít😝 Azóta szinte szerelmes vagyok belé, nagyon jó az illata és másnap is érződik a folyamat száraz és összevissza álló hajamat selymessé teszi és a gubancolódós göndörödésből szép nagy hullámokat csinál.4 hónapig(heti 2/3 hajmosás) tartott egy tubus elhasználása, ami nálam hatalmas szó. Sajnálom, hogy itthon nem olyan könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Krooyi

2018. február 2.

Jó tartást ad a hajamnak ez tény de annyira elzsírosítja, hogy másnap újra meg kell mosnom. Akinek kicsit is hajlamos a haja a zsírosodásra annak nem ajánlom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

juditkaa70

2018. január 3.

Rugalmasságot és lágyságot kölcsönöz a vastagszálú hajamnak. A balzsamjával együtt használom,így még hatásosabb. Nagyon jó termék,már az első használatnál érezhető a hatása. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

eperturmix

2017. november 1.

Ó nagyon imádom.Először a pakolásuk fogott meg,és mikor azt újravettem,betettem ezt is,a balzsamját is.Nagyon jó az illatuk,együtt használva pedig nagyon sokáig érződik.Nem zsírosítanak jobban mint bármelyik más,na de a hatásuk messze jobb,mint amiket használtam.Annyira sima,selymes,puha a hajam de közbe van tartása is,nem plöttyed össze,hát hova kellene ennél több?Szép fényes,egészséges-szuper.Egyetlen egy negatívuma,hogy nagyon folyós,ahogy kinyitom a kupakot már folyik kifelé,és elég gyorsan fogy.Én németországban vettem,ottani müllerben,az ára mindegyiknek a fele mint az otthoni ár,így nem rossz.De 3 ezer forintot adjak mind3-ért,az elég sok.Ettől függetlenül nagyon nagyon ajánlom,és ha kint jártok,egy dm-be vagy Müller-be kötelező betérni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

BettinaPinter

2017. április 22.

Imádom. Hosszú, loknis hajam könnyen gubancolódik, néha lehetetlen kifésülni, viszont amióta ezt használom sokkal jobb lett a helyzet. Több mint fél éve vettem,és még mindig nem fogyott el, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

malnaszorp95

2017. január 17.

Nagyon szerettem ezt a sampont. Pár éve, miután a sok festés és formázás nagyon megviselte a hajamat, időt és pénzt nem kímélve elhatároztam, hogy nekem márpedig újra szép, hosszú és egészséges hajam lesz. Ez a sampon ebben nagy szolgálatot tett, tisztításra csak ezt használtam.
Megérdemli az 5 csillagot annak ellenére, hogy amióta újra régi fényében tündököl a hajam nem használom, mert nincs szükségem rá, már hamar zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.