John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chanello, az összetevőket feltöltötte: stella07, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Ápolja a hajat és védi a külső hőhatásoktól.

Tearsong

2016. január 18.

Nem rossz, de valahogy lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Nem rossz, de valahogy lehetne jobb is.

sunshinenymph

2014. március 11.

A rasztám kifésüléséhez egy professzionálisabb termékre volt szükségem, úgy gondoltam erre nem elég amit az általam évek óta használt natúr balzsamok tudnak. Állagra nekem pont tökéletes, szépen lehet fésülni vele a hajat. Az eredmény; a dreadlockokból szép, jó tapintású, fenékig érő rendes hajat varázsoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Maggi

2013. november 14.

Az a gond, amit én használok (John Frieda, Radiant Red) a vörösre festett hajamra, az Magyarországon (ahogy látom) nem kapható. De azért valahova csak beírom a véleményemet. :-) Szóval 5 éve, külföldön kaptam az első sampon/balzsam duót, kiegészítve egy dúsítóval. Elmondhatom, hogy a középiskolás korom óta festett hajam csupán 5 éve nem töredezett, agyonroncsolt kuszaság. Ezer-millió terméket kipróbáltam, de mindig az olló volt a megoldás. Vékonyszálú, lapos, gyenge, érzékeny, töredezős hajam van. Folyamatosan kell használnom a terméket, mert amikor éppen nem tudtam hozzájutni, - bármelyik más sampont/balzsamot is próbáltam - szörnyű lett a végeredmény. Magam részéről annyi, hogy a dúsítót a fejtetőmön használom, (hosszú, egyenes szálú hajam van) végül a balzsamot a hajvégekre. Így dúsít is, de a balzsam sem lapít. Nem mellékesen, azóta már megtaláltam a világ legjobb fodrászát is, úgyhogy nem kell egy órát töltenem a tükör előtt reggelente, a hajam kutyafuttában is elkészíthető úgy, hogy jó legyen. Sziasztok, nektek is legyen szerencsétek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 14.

flp.csenge

2012. július 22.

Hát nem ájultam el tőle 2800Ft-ért pedig nem éri meg a ricinusolaj jobb "munkát" végez. Sajnos kicsit segített puhává tenni a hajam és könnyen kifésülhetővé de nem ezt ígérte... Az összetevők nem valami szívmelengetőek... :\ sajnálom de ezt a típust már biztos nem venném újra pedig nagy reményeket fűztem hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

orchidea8627

2012. június 11.

Nem rossz, de van a John Friedának jobb balzsamja is ennél, legalábbis az én hajamra. Kissé folyósnak találtam az állagát, hidratáló hatása sem kiemelkedő. Számomra átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Timi16

2012. május 14.

Nagyon jó ez a balzsam! Egyik drogériástól sem lett még ennyire puha és könnyen kezelhető hajam mint ettől, és ráadásként a hajam is kevésbé látszik töredezettnek mióta használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

redberry.247

2012. április 5.

Legjobb balzsam a világon! Nagyon durva, száraz hajam van, de ez teljesen rendbe tette. Habár nem a legolcsóbb, de nagyon kevés is elég belőle, így sokáig elég. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

chanello

2012. január 24.

Még jobb mint a sampon 1-5percig kell a hajon hagyni,nagyon jó selymes lesz a haj,könnyen kifésülhető ,olyan könnyű érzetet ad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!