John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magusszi, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Regenerálja a túlzott igénybevételnek kitett hajszálakat.
  • Megszűnteti a hajsérüléseket és erősíti a hajszálakat.
  • Az inca inchi olajat tartalmazó,hatékony forumla mélyen behatol a hajszálakba,és azt az érzést nyújtja,hogy az elvékonyodott hajrészek körben felszívják azt.
  • Csökkenti a hajtöredezés veszélyét.
  • A túlzott igénybevételnek kitett hajnak selymes és dús hatást kölcsönöz.
  • Alkalmas a festett és kémiai kezelésnek kitett hajnak is.

aliz1105

2015. május 2.

Èn nagyon szeretem. Angliában nem drága. Sokszor kipróbálok más pakolàsokat, De az egyetlen amihez mindig visszatérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Josie

2014. február 16.

Nekem sem jött be. Valóban nem rossz az illata és a kifésülhetőséggel sincs baj de semmi egyéb plusz dolog. Ettől egy átlagosan jó balzsam is sokkal de sokkal többet tud!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Monde

2013. október 26.

Nekem sajnos nem jött be. Valahogy túl sok volt. A hajam vékony-szálú, szőkére festett. Csak annyi jó volt benne, hogy finom az illata, és utána könnyen kifésülhető a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 26.

muffin93

2013. szeptember 22.

Elhasználtam régebben egy dobozzal, nagyon szerette a hajam. Főleg amikor szőkítettem, ez segített rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

magusszi

2013. szeptember 18.

Így feltöltőként,első kommentelőként kicsit öndícséretnek tűnik,dehát a cél hogy megismertessük egymással a márka és márkák termékeinek tapasztalatát.Elég száraz sérült volt a hajam,sokmindent kipróbálgattam...ismeretlenül emeltem le a polcról.Kb 4 hajmosáson és pakoláson vagyok túl és ami szembetűnt,hogy a hajam jóval egészségesebb kinézetű és tapintású.A hajam vége mindig száraznak,töredezettnek tűnt(nem volt eltörve) de ezt már nem látni.Elég jó állagú kis pakolás,nem az a kemény massza,már hajra kenve is érezhető jóságos hatása.Szóval ilyen rövid ismeretség után megelőlegzem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2