John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chanello, az összetevőket feltöltötte: epithumia, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Ápolja a hajat és védi a külső hőhatásoktól.

Lorna

2016. április 6.

Tipikusan az a sampon, amivel megmossa az ember a haját, aztán rájön, hogy pont úgy járt, mint amivel az felmenőit cukkolta anno. Hát nem a balzsammal mostam hajat! Lehet, hogy mégsem kellett volna a felmenőket emiatt cikizni, végülis azok a címkék olyan egyformák, és tényleg kisbetűvel vannak írva. Csoda, hogy úgy látszik, hogy nincs különbség. Aztán második alkalommal is összekevered őket. Aztán harmadikkal már direkt figyelsz. És akkor a negyedik almalommal rájössz, honnét jön az a kifejezés, "ez a sampon, olyan mintha kondicionálóval mosnék hajat." Aztán rájössz, hogy egyszer sem keverted őket össze, hanem ilyen a sampon, úgyhogy tovább cikized a felmenőidet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

claudia.nyilas

2014. július 11.

A balzsamjával együtt használtam, de nekem ez a Full Repair vonal nem jött be. Talán túl sok reményt fűztem hozzá, de nem tapasztaltam semmi javulást. Szimplán tisztította a hajam, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

cinciminci

2013. május 31.

Igénybevett szőkített hajamra vettem, hátha javít valamit az állagán. A fodrászom által is látványosnak ítélt javulást mutatott a hajam, már fél tubus elhasználása után. Az illata kellemes, jól habzik és nem kell belőle sok még hosszú hajra sem. Az egyetlen negatívuma hogy a hajtövek valóban hamarabb zsírosodnak tőle, de nekem ez sem vészes mértékű. Próbálkoztam más samponokkal utána hátha találok olcsóbbat ami szintén ilyen hatású de végül újra vettem. Szerintem megéri az árát, valóban jól hidratálja és védi a töredezéstől a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

e.m.e.s.e

2013. április 4.

Akkor használtam el belőle egy fél flakont, amikor nagyon száraz, gyenge állapotban volt a hajam. Hamar szép eredményt értem el vele, viszont a jó hidratáló képesség nálam azt is magával hozta, hogy már a hajmosás napjának végére bezsírosodtak a hajtöveim. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

orchidea8627

2012. június 11.

Nekem nem jött be annyira mint a többi John Frieda sampon (Volume és a Color Renew lila sampon). Azért vettem meg mert azt ígérte, hogy hidratál de eközben dúsít is, ennek ellenére nekem lelapította a hajam. Vastagabb szálú hajra jó választás lehet én biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

chanello

2012. január 24.

Kevés is elég belőle nagyon jól habzik,selymes érzés marad utána.Tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Kevés is elég belőle nagyon jól habzik,selymes érzés marad utána.Tetszik

Antioxidánsok: Tocopherol