John Frieda Repair & Detox  Care & Protect Spray

John Frieda Repair & Detox Care & Protect Spray

Ár:   €9.75   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorqaap, Módosítva: 2021. május 25.

Ár:   €9.75
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Hővédelem száraz és sérült hajra
  • Avokádóolajjal és zöld teával
  • Javítja és regenerálja a sérült hajat
  • Nedvességet biztosít

tothedit21

2021. július 30.

Kellemes használatú hajápoló termék. Nem vagyok ugyan elájulva tőle, de a hajamat finom tapintásúvá és illatossá teszi. Hajszárítás, hajvasalás előtt használok néhány fújásnyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

dorqaap

2021. július 6.

Már két hete használom, lassan fogy ez biztos. Nem hiszem, hogy újraveszem, mert a szórófej nagyon egy pontra viszi fel az anyagot, nem teríti szét, így sokat kell belőle fújni. Végülis nekem ápolja a hajam, mindennap ráfújom. Nem nehezíti el, nem teszi ragacsossá. Az illata nekem kicsit erős.
Update: sajnos nekem végül olyan pattanásokat okozott a nyakamnál mindenhol, ahová a hajam ért. Mástól nem lehetett sajnos, szerintem nekem túl sok volt az illatanyag benne. Kár érte, mert a hajamnak szerintem jót tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

ALettah

2021. július 1.

Huszonöt év hosszú haj után vettem egy nagy levegőt, és áttértem a pixie fazonra, ezzel repült nagyjából az összes hajolajom, ilyen-olyan tápláló szérumom is, mert egyszerűen nincs rájuk szükség. Egyedül ezt tartottam meg, mert szeretem, hogy könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, de nem nehezíti el vagy teszi ragacsossá. Szerintem ezer évig fog tartani, nekem kb. három fújás elég belőle egy alkalomra. Az illata erős, de engem nem zavar, szerintem jó kis termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártyaképző és hajfixáló polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.