John Frieda

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Erős és ápoló kezelést nyújt a kiszáradt, sérült vagy igénybevett hajnak.

Ziggytwig

2018. július 21.

Még mindig keresem a csodaszert extraszáraz szôkére festett hajamra, de egyelôre ez tûnik a legjobbnak, és ahhoz képest olcsó. Balzsam helyett használom minden nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Tamaszkusz

2018. május 8.

Mindig is ódzkodtam picit a szilikonos hajtermékektől, de mióta ki lett szőkítve a hajam, beláttam hogy egy szilikonos hajpakolás még belefér, tekintve hogy minden mástól tört és száraz maradt a hajam. D:

De ez még sokkal jobb is, mint amit vártam. :) újra van fénye a hajamnak, sokkal puhább lett és a szőke színt is szépen kiemeli, szóval mindenképpen maradandó darab lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

fruzsinacsillamolnar

2017. augusztus 17.

Isteni volt az illata, puhává varázsolta a 2 hónapon belül kétszer szőkített hajam és egyébként többször tudtam használni, mint amennyit kinéztem belőle. Nekem bevált, de most, hogy újravettem volna, már nem találtam a müllerben, így egy fele ennyibe kerülő pakolásra esett választásom és egyelőre az is hozza ugyanezt a szintet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Montelino

2017. május 5.

Jelenleg ezt a pakolást is használom az 1 hónapja szőkített tincseimre. Nem rossz, de nekem nem elég, a Wella SP maszkom után sokkal szebb és puhább a hajam. Ez olcsóbb, könnyebben beszerezhető (Ausztriában), de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

e0106

2017. március 26.

Imádom. Egyszerűen tökéletes. Akkor is megvenném, ha dupla ennyibe kerülne. Csodát tesz a hajjal. Negyed órát szoktam rajta hagyni. Utána a hajam puha, illatos, könnyen kezelhető. Ősz óta használom heti 1x, azóta sokkal egészségesebbnek tűnik a hajam, kevésbé törik a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

EmmaHeather

2016. augusztus 14.

Nem szoktam túl sokáig a hajamon hagyni, bár mint pakolás lehet hogy úgy lenne értelme. Csak pár percig... így viszont nincs túl sok hatása. Legalábbis ami tartós lenne. Mert miután a hajamra kenem és pár percig rajta hagyom, irtó puha, sikamlós, sima lesz tőle és nagyon finom illatú. Lehetséges hogy a fésülést is könnyebbé eszi. Viszont szárítás után nincs "wow-hatás". Puha lesz, meg finom illatú meg minden, de eléggé száll, nem adja azt az egészséges simaságot... habár az ember ne várjon túl sok mindent egyetlen kencétől szőkített hajára :D csak kicsit tehetné még hidratáltabbá is. De majd egyszer, ha sok időt szánok rá, rajta hagyom majd tovább és beszámolok a hatásáról! Addig 3 *.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

annie19

2016. augusztus 7.

A kis csomagos kiszerelését próbáltam csak eddig, de ez egy CSODAA. Szőkítő sprayt használok kb. 2 hónapja és már kezdtem feladni a reményt, hiszen a fújkálás után szép a hajam, viszont 3-4 nap után elkezdett sárgulni, fényképeken pedig egyenesen narancssárga volt a hajam. Siralmas. Barnára festés előtt eldöntöttem, hogy adok ennek a kis pakolásnak egy utolsó esélyt, hátha segít. És lááám segített :) Csodaszép aranyszőke hajat csinál, és több nap elteltével sem kezd el a hajam sárgulni. Mindenki aranyhajnak hív, annyira szépen kiemeli a szőkés színt. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Izabel

2016. május 5.

Le volt árazva a Müllerben és gondoltam, ezer forintot megér, hogy kipróbáljam. Negyed órát tartottam a hajamon és nagyon tetszett az eredmény! A festett szőke hajamnak abszolút jót tett :) Könnyen kifésülhető, szép fényes és puha lett tőle a hajam. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

blondie95

2016. február 22.

Talan a drogerias termekek kozul a legjobb! A go blonder samponjaval hasznalom, ez valt be legjobban a szokitett hajamra! Mondjuk a Joico termekeit nem mulja felul, de arban megfizetheto! Viszont a tegely eleg pici, nekem max. 6-7 alkalomra volt eleg a hosszu hajamra! 4*ment!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

PinkSnow

2016. február 11.

Imádom! :) Szép puha sima, fényes lesz tőle a hajam, nem nehezíti el! Tökéletes!
Annyit azért még hozzátennék az első hozzászólónak,hogy azért szerintem számít,hogy szőke hajra van-e kenve, mivel kamilla és citruskivonatot is tartalmaz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.