John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. március 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Fokozatosan világosítja a szőke hajat a napfény hatásához hasonlóan. Citromot és kamillát tartalmas, ammónia és peroxid mentes. Napi használatra is ajánlott. Természetes, színezett és melírozott szőke hajra.

Zsuzska1979

2019. november 2.

Nekem nagyon nem vált be. Semmit nem világosít, a balzsammal együtt sem. Bár nem is hittem benne nagyon. Ellenben ha véletlenül a szemembe kerül pokolian csíp. Gyakorlatilag vörös lesz tőle a szemem. Sok sampon csípi a szemet, de ennyire egyik sem. Ráadásul egy nappal a használat után már zsíros a hajam. Biztos nem veszem újra. Marad a Toni & Guy sampon amíg nem találok jobbat. Eddig az volt a leghasználhatóbb. Ez meg kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Vivo33

2019. július 13.

Az árát teljesen megéri. Már az első használat után érezni a hidratálást. Kellemes illat, fényes, csillogó, napszítta hatást ad a hajnak. Sötét szőke hajam 3 árnyalatot világosodott a sampon és kondicionáló által. John Frieda nekem eddig mindig jó befektetés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Tiziana

2019. március 14.

Két tubussal használtam el, szerintem szép fényes világos árnyalatot adott a melírozott
tincseimnek! Mindenesetre ebben a műfajban, ettől lett a legszebb színe a szőkített hajamnak.
Nem szárított, és túl gyors zsírosodást sem vettem észre.Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Nem szárított, és túl gyors zsírosodást sem vettem észre.Elégedett vagyok vele!

nikisch

2019. január 9.

Festett szőke hajam van, a sárgulás ellen tuti befutó, elvétve egy-egy tincset is világosított, így egy kis balayage hatást keltve. 2 hónapra elég volt a kiszerelés heti 3-4 hajmosással. Nőtt is sokat a hajam mióta használom, bár nem tudom, hogy neki köszönhetem-e. :) 1 csillagot viszont levonok, mert az áráért még egy kis plusz ápolást várnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Rchenge

2018. december 28.

Teljesen átlagos samponnak gondolom, így drága. Nem világosítja a természetes szőke hajam, pedig volt hozzá balzsamom is, hátha. Az illata sem különleges. Minden mást viszont nyújt, amit egy sampontól elvárhatunk (=tisztít).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Milva07

2018. szeptember 4.

Természetes méz-szőke hajam van, erős, hullámos/göndörbe hajló. Eddig a Balea samponját használtam, készlethiány miatt vettem meg. Ára összehasonlítva borsos, de mivel nagyon kicsit kell belőle használni, maximálisan megéri. Én utána nem használok balzsamot és a tincsesen szőkített hatás eléréséhez még szőkítő spray-jel is befújom a hajam, de ennek ellenére puha és fényes. Pont azt a hatást nyújtja, amire vágyok: természetes, napszítta szőke. (A sprayt nem közvetlenül a hajamra fújom, hanem a tenyerembe és "belegereblyézem" a tincsekbe. Így igazán szép, natúr a hatása. Nem sárga, nem vöröses. Az árát maximálisan megéri, én heti 1x használom. Nem zsírosít, nem roncsolja a hajat. Mivel még nem őszülök, így arról nem tudok nyilatkozni, őszülő hajon milyen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Csilluska

2018. július 6.

Évek óta az az álmom, hogy a sötétszöke hajam kivilágosodik majd egy sampon hatására. :D Eddig egyetlen egy termék vált csak be tényleg, a Balea sima szöke hajra való samponja (nem a More Blonde verzió). Az volt a legnagyobb baj vele, hogy egy idö után borzalmasan zsírosította a hajam, tehát nem használtam tovább. Festetni nem szeretném a hajam, sampont meg úgyis kell használni, hát akkor miért ne próbálkoznék, hátha egyszer szerencsém lesz. :) Már a 2. flakont használom ("a remény hal meg utoljára" jelmondat nevében), de sajnos én nem tapasztaltam semmilyen világosítást. :( Persze igen cselesek, hiszen azt írják, hogy mindennap használjuk, hogy elérjük a kívánt hatást. Természetesen én nem mosok mindennap hajat, csak hetente 2x. Szerintem elég drága, ahhoz képest, hogy semmit nem csinál a hajjal, amit ígér. Ha valamilyen csoda folytán kivilágosodna a hajam, akkor majd update-elek. Addig is elhasználom, de ha elfogy, nem fogok ilyet venni többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

AGwen

2018. április 28.

Tanács: jobb a hatása, ha napozol utána, mert jobban kiszívja a nap és világosabb lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

pomme

2017. február 4.

Egyszer próbáltam, szóval még jövök update-elni. Nekem nem tűnt fel, hogy sokkal kevesebb kellene belőle, mint egy normál samponból, bár a Dove is elég sűrű, amit használtam előtte. Fent hagytam pár percig (2-3), hogy jobban kifejtse a hatását, és hát eléggé száraz maradt utána a hajam, de valahogy csak meg kell marnia a színt gondolom...mindenesetre a 300 Ft-os Carrefour hajvilágosító balzsamom szépen visszapuhította, pedig az aztán folyik szanaszét, nem egy tápláló cucc. Remélem hosszútávon nem lesz szánakazal a fejem. Az illata elég érdekes, frissen mosva elég rossz érzés ezt szagolgatni, mert kb mintha festettem volna és erős festékszaga lenne. :P Vagy valami fura "nem sampon" szag. Úgy látom, hogy egy kicsit világosított és hamvasított a hajamon, már nem tűnik annyira durván vörösesnek, természetes fényben már egészen vállalható. A világosító hatás egyébként szépen be van csillagozva, hogy hát ja, világosít, ha használod a balzsammal meg a peroxidos (!) spray-vel együtt. Hát köszi. Azért én látom a placebo-világosítást és természetes szőkülést, még majd véleményezem később, ha már lesz elég adat, meg ha végeztem a szőkítéssel, mert még csak félidős vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

arnimama

2016. november 30.

Lányom imádja, a melírozott haját tényleg világosítja, természetes színt ad neki. Végül édesanyám is kipróbálta és többen megdicsérték, hogy milyen szép színű lett a haja. Egyedül az ára, amit kicsit sokallok, de figyelem az akciós szombatokat, és olyankor veszek belőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Juice, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.