John Galliano

Ár:   15 470 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Anne74, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   15 470 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illat­család: virágos-fás, mosusz

Illatjellemzők: gyömbér, bergamott, kökény, jázmin, rózsa, mosusz, pacsuli, ciprus

Ritka! John Galliano Parlez-Moi D'amour EDP eladó vagy csere
Ár: 12 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontott, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: Eladó/Csere , Eladó: Babaeni
Állapot: 80ml/50 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után Postán maradóra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Burya

2017. december 10.

Az EDP verzóját próbáltam először, az rajtam egy rettentő édes, vaníliás borzalom lett, de szerencsére adtam egy esélyt ennek is. Kifújás után a kökény fanyarsága bújik elő rózsával keveredve (friss, rózsaszín rózsával, nem a nehéz mélyvörössel!), majd pár perc múlva erőteljesebbé válik benne valamilyen citrusféle is. Rajtam az első tíz perc után eléggé lineáris, nem változik, végig tartja ezt a nem túl édes, gyümölcsös, friss kompozíciót. Kicsit hasonlít valamilyen rágó illatára, csak nem olyan cukros, ragacsos. Ha azt vesszük, hogy egy 30 ml-es kiszerelést gyakorlatilag olcsóbban megkapunk, mint bármilyen katalógusparfümöt, egyáltalán nem drága, sőt. Ráadásul még tartós is. Mindent összevetve nem nyitott új dimenziókat, de kellemes, tetszik és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Beuus

2017. június 23.

Kíváncsiságból rendeltem meg, jókat olvastam róla. Az igazság az,hogy szörnyen féltem tőle :D 30ml-t rendeltem csak, éééés szeretem! de tényleg...
elég tömény illat,- gondolom emiatt is olvastam rossz kommenteket róla.
Mivel június vége van, így igazából kicsit rosszul időzítettem a parfümmel. Ugyanis ebben a melegben ,nem lehet annyira érezni. Egyébként kifejezetten tartós! Kicsit hűvösebb időben 4 órán át intenzíven éreztem az illatát.( tudom,tudom vannak jóval tartósabb parfümök,de azt gondolom,hogy 3500Ft-ért tökéletes!!)
Úgyhogy én nyárra főleg 35 fokokba nem ajánlom,inkább a hűvösebb időkben mutatkozik ki a finom illata.
Megéri az árát!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

elég tömény illat,- gondolom emiatt is olvastam rossz kommenteket róla.
Megéri az árát!:)

ErikaErika

2017. június 15.

Veletlenul, kiprobalas nelkul vettem egy kiarusitas akalmaval. IMADOM. Nagyon finom, tisztasag, vasalt ruha illata van. Szamomra nyari illat. Telen, mikor mar elegem van a hidegbol es vagyom a nyarra, az uveget szoktam szagolgatni. :) Azert adok csak 4 csillagot, mert a zoldet jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

Sheila

2017. május 5.

Málna illatra vágytam, és mivel több helyen olvastam, hogy az edp illata málnaszörpre hajaz, meg hát olcsó is volt, megrendeltem. Kövezzetek meg, nekem bejön. Nem nagyágyú, de szerethető. Erősen szintetikus, valóban, komolytalan kis gyümölcsös illat, de valahogy mégis jókedvet csinál. Nyárra pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 5.

pomme

2017. január 17.

Dandy véleményét osztom. Szintetikus málnás-bogyós + nagyon éles rózsa. Mondjuk ennyi pénzért akár több pontot is adhatok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Szilviaa

2016. október 26.

Rajtam egyáltalán nem gagyi. Elég hülye bőröm van, sok parfüm furán viselkedik rajtam, viszont ez nagyon ügyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

Bebek

2016. szeptember 8.

Fú én szerelmes vagyok Galliano ruháiba , úh amikor Iparfümérián vertem el a pénzemet megint, akkor gondoltam, megnézem, miféle parfümjei vannak.
Ezt rendeltem meg minta formájában.
Nos, én nem értek a parfümökhöz, nem tudok regényeket írni az illatokról meg h mit érzek (persze vannak amik egyértelműek :D ).
Naszóval. Elsőre tök jó erős, meg egyedi, nem tucat illlat. Aztán amikor leszárad (ugye így nevezik :) ), akkor bele kell nyomnom az orromat a bőrömbe, hogy érezzem. :( Kellemes illata van, de kár, h nem olyan, mint először. :( Meg kár, hogy nem lehet intenzívebben érezni.
Ajjj nem is tudom... nem akarom lepontozni. Meg ki akarom próbálni a John Galliano John Galliano-t is, de nincs belőle minta , megrendelni az egészet meg nem merem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Ezt rendeltem meg minta formájában.

dandy

2016. augusztus 24.

Az iparfiról rendeltem valakinek ajándékot és gondoltam magamat is megajándékozom valamivel, ami nem túl drága:) Első körben erre gondoltam, az EDP változatot, mert régóta szerettem volna kipróbálni az itteni vélemények miatt...de aztán elbizonytalanodtam és mégis csak másra esett a választás, ebből pedig egy minta landolt a kosaramba. De milyen jól tettem, hogy csak az.... szintetikus, műanyag gyümölcs szagú, majd átvált műanyag virág szagra. Van benne valami bántó az orromnak. Viszont tartós:)))

Up: az Edt változata egy fokkal viselhetőbb....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Up: az Edt változata egy fokkal viselhetőbb....

szucsnecsilla

2016. augusztus 9.

Én nem tudom, hogy itt ki miről beszél? Ez egy nagyon jó kis parfüm, Ő a nagybetűs málna, az EDT testvérkéje pedig a nagybetűs szilva.
Mondjuk nem ítélek el senkit, ha az ő bőrén nem működik. Én is nagyon lehúztam az YSL Cinemát, mert borzadálynak találtam.
Én is mintában kaptam, és leszáradás után nagyon megtetszett, még két kolléganőmnek is. Meg is rendeltük, és nagyon szereti mindegyikünk,
pedig Givenchy és Lancome parfümök bűvkörében élünk.
Szerintem fel veszi a versenyt a nagyágyúkkal is, sajnálom, akin nem működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 9.

pedig Givenchy és Lancome parfümök bűvkörében élünk.
Szerintem fel veszi a versenyt a nagyágyúkkal is, sajnálom, akin nem működik.

alizee

2016. június 30.

a leg leg leg-büdösebb borzalom amit valaha magamra fújtam. indulás előtt már nem volt időm lemosni ezért sajnos egész nap elkísért, azért imádkoztam, hogy két óra múlva már csak a leszáradását érezzem, de persze tartós mint a fene. ilyen fejfájdító művirágos-műgyümölcsös valamit nem értem miért engedtek piacra dobni. többet szót nem is érdemel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)