Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2011. október 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Kittusch

2019. szeptember 19.

Az 1 éves lányomnak vettem, mert jön a hideg, erősen fúj a szél, nem szeretném, hogy az arca "bánja" a fogzás és a taknyos időszakot. Nem irritálta, pedig érzékeny bőre van. Az én érzékeny bőrömön se tapasztaltam semmit.
Arcra és kézre használom. Csodaszernek egyenlőre azért nem nevezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Arcra és kézre használom. Csodaszernek egyenlőre azért nem nevezem.

manobeka

2016. november 23.

Jelenleg a legjobb testápolóm és kézkrémem is. Fürdés után felkenve az igazi, reggel rohanásban is isteni, nincs erős illata, szuperul puhítja bőrt. 100 %-os shea vajjal együtt elkenve estére pedig igazi csodaszer. Az ára is nagyon meggyőző, 450 ft az olcsó boltban.Ezt kellene igazi testápolós kiszerelésben árulni, nem a többi vackát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 23.

Cu2tka-baba

2015. március 29.

Nagyon jó kis krém, egy eurosban bukkantam rá fillérekért.. Az illata kellemes, nem tolakodó és jól is hidratál, de nekem 2 problémám van vele. Az egyik, hogy ha nem frissen tusolás után kenem be magam, valahogy nem használ annyira. A másik, hogy MIÉRT VAN ILLATANYAG EGY BABAKRÉMBEN?:D Ezt egyszerűen nem tudom megérteni.. Szép dolog hogy anyuka is használja, de eredetileg a kis apróságoknak van, ráadásul erre rá van írva hogy ujjszülött kortól.. Biztos hogy nem kenném egy csöppségre sem..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

BlankaGroom

2014. január 8.

A bioderma arckrémem helyett vettem, gondoltam egy próbát megér az itteni vélemények alapján. Legnagyobb megdöbbenésemre sokkal jobban teljesített, mint a másik márka, ugyanis nap végén az arcom nem tocsogott a zsírban, hanem csak egy kis egészséges fénye volt, ráadásul szerintem jobban is hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

szilvion

2013. december 30.

Kézkrémnek használtam, zsíros textúra, tehát nem olyan könnyen szívódik fel, mint a norvég formulás kézkrém, de berepedéseket jobban gyógyít. Finom illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

viviendiamond91

2013. november 29.

Igazi baba illatú,szerettem nagyon,kézre,arcra használtam.Egy picit mintha zsírosabbá tette volna az arcbőröm,de egyáltalán nem volt vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Csajszi26

2013. november 28.

Az illatát imádom, jól beszívódik és pihi-puha lesz utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 28.

Az illatát imádom, jól beszívódik és pihi-puha lesz utána a bőr.

kitty06

2013. október 8.

Amikor elkenem egész puha lesz tőle a bőröm,de nem nyújt valami hosszantartó hidratálást és az illata is elég furcsa. Több johnson's terméket is próbáltam mostanában és szerintem pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

doriprivat

2013. május 17.

Szeretem. Bár ritkán használom, gyorsan felszívódik és nincs ragacsos végeredmény. Ezt használtam, mikor egy másik (elég neves) krém kicsapta a bőrömet, és 2 nap alatt helyrehozta a piros, gyulladt arcbőrömet. Nem vagyok - eddig még - olyan nagy arckenegetős, de ez jutna először az eszembe, ha valamit akarnék kenni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

veruka

2012. augusztus 21.

1 éve a kedvenc (legyőzve egy kínkeservvel választott La Roche P hidratáló, egy babylove arcra való, egy gyógyszertári hidratáló és egy újzélandi bárányokból származó speciális arckrémet - a többi sem rossz, de mindegyikkel van valami nyomorom). Kicsit meg is vagyok lepve, hogy előttem csak 1 vélemény van róla.
Zsíros-vízhiányos a bőröm, de utálom, ha rá kell valamit kennem, mert úgy érzem, ragadok (arc, kéz egyaránt), szóval én csak akkor krémezek, ha már nagyon muszáj. Sokáig a letisztított-kiszárított bőrre -visszanézve- túl zsíros krémeket használtam, azt hittem, ezzel meg kell alkudni, hogy utána csillog az ember, a kevert bőr átka. (És ha már találtam egy krémet ami legalább nem csípett, akkor már örültem, a nagy márkákhoz már hozzá sem merek nyúlni.)

Ezt az ára miatt vettem meg mint általános-vegyszermentes vészkrém, viszont kiderült, hogy nappal is használható, úgy hidratál, hogy nem ragad-csillog a bőröm, tapétából azonnal bababőr - pár perc után mehet rá alapozó/ púder és úgy sem fullad meg az arcom (é: nem érzem 2 óra múlva kényszeresen azt, h le kell mosnom az egészet). Jellegzetes illata van, de én szeretem. Arcra, kézre, lábra-lábszárra a legjobb könnyű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak