Johnson's

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   750 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadcseresznyefamag, Módosítva: 2020. május 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Görögdinnye és rózsa illattal gazdagított tusfürdő, ami felébreszti érzékeit mialatt hidratálja bőrét, a puha bőr érzését hagyva maga után.

anianiko

2021. május 24.

Meglepődve tapasztaltam, hogy milyen kevés csillagot adtak a többiek ennek a tusfürdőnek, úgyhogy kicsit be kell védenem. Kezdem. A kedvenc tusfürdőm már régóta. Először Aldiban vettem, majd sok kutakodás után megtaláltam egy kicsi drogérialáncban, ahol időnként felbukkan, és fel is vásárolom a helyi készletet. Igen, fura kék színe van, és igen, nehéz összeegyeztetni a valódi illatát a dobozon ígért dinnye-rózsával, de nekem ez az IGAZI tusfürdő illat. Tavasszal és nyáron kimondottan jólesik az illata. A színe meg olyan, amilyen, részletkérdés, talán elsőre fura mert nem sok ilyen színű tusfürdőt szoktak a kedves hölgyeknek szánni, de szerintem pont nagyon menő, mert más. Az állaga teljesen jó, nem tudom kinél mi a tusfürdő állag etalon, ha ebbe belekötnek. :D Nagyon jó tisztaság érzést ad. A fürdőszobában nagyon jó illatfelhő marad, kimondottan szeretem. A bőrömön egy ideig megmarad az illata, pont eléggé ahhoz, hogy ne zavarjon be a parfümnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Moncherrys

2021. február 17.

Anyukámtól kaptam, Aldiban vette, semmi köze a dinnyéhez még csak csak rózsa illatú,de inkább ahhoz sem hasonlít, hamar fogy,de nem lesz újra véve. Kellemes frissítő tusfürdő,de nekem élménybe nem tesz hozzá semmit. Nem szárít talán ennyi a pozitívuma és nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

punkyorange

2021. január 10.

Szintén Aldiban vásároltam és már első használatnál arra a következtetésre jutottam, hogy onnan biztosan nem veszek több kozmetikai terméket. Ennek folyékony mosószer színe, szaga és állaga van! Sehogy nem fér a fejembe, hogy térhet el ennyire egymástól a küllem és a beltartalom, dinnyének és rózsának nyoma sincs, az ezekhez egyáltalán nem kapcsolódó kék színnel sem tudtam megbarátkozni. Minőségi terméket vártam a márkától, ehelyett úgy érzem, mintha hamisítványt használnék és átvertek volna. Pozitívum, hogy nagy kiszerelés, sokáig elég, így az ára sem vészes; ugyanakkor pont emiatt szenvedés is és alig várom már, hogy elfogyjon. Hatását illetően nem tapasztaltam semmi extrát, sima tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

luckyschr

2020. július 12.

Aldiba vettem, jó áron volt és elég nagy kiszerelés, gondoltam egy próbát megér. Az illata nagyon jó, szinte felfrissíti az embert, jól érződik a dinnye illata, de nagyon meglepődtem mikor megláttam, hogy milyen kék színe van a tusfürdőnek. Elég jól habzik, kellemes az illata, de zuhanyzás után már nem igazán érezni semmit belőle a bőrömön. Sajnos csalódás volt számomra. Csak a menő kék színe miatt kap egy 2-es osztályztatot, de amúgy nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.