Best of Beauty 2019

Joico

Ár:   6210 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildiko0306, Módosítva: 2019. április 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Valódi szuperhős a haj számára, mely a napi hőformázás, UV és a környezetszennyezés modern hatásai ellen teljeskörű védelmet nyújt. Ez a védőpajzs szérum megakadályozza a károsodást és óvja a festett hajszínt, gyönyörű, élénk, egészséges megjelenésű hajat garantál minden nap.

honeymoon

2019. április 6.

Én a sampont,balzsamot és ezt a pajzsot próbáltam ki. Első tapasztalataimat írom le: sampont én higítva használom,habzik a második mosásnál. Már akkor lehet érezni h puhít és nem gubancos a haj. Balzsam nagyon jó,selymesít. A pajzs,hmm nem volt jobban kifésüljető tőle a hosszú vizes haj. Én most nem használtam direkt semmi formázót v más terméket. Száraz eredmény: pihepuha selymes haj. A színtartósságra még nem tudok mit mondani. A hajszerkezet építésre úgy néz ki végzi dolgát. Engem pl zavar ez a selymesség,én szeretem ha a töve 'be van lőve",remélem hajformázóval más lesz. Szóval amit kell tudnia azt tudja. Ezért megkapja a max pontot a sampon és balzsam. De én később v sampont v balzsamot fogok csak használni. A pajzstól pedig van jobb termék. Sajnos nekem ez nem vált be arra amit tudnia kell. Illatok: mindnek nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

ildiko0306

2019. március 29.

Még csak pár alkalommal használtam, de a hajam nagyon puha és selymes lett tőle. Ha a hosszú távú hatása is ilyen lesz, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butyloctanol, Glycerin
Peptidek: Avena Sativa Peptide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!