Joico

Ár:   4310 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Joico Vero K-Pak hajfesték 2 tubus új
Ár: 1500 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , Helyszín: Tatabánya , fizetés: Előre utalás után postán maradó vagy foxpost
Viky21

2019. július 21.

Nekem is sajnos csalódás ez a termék! Annyi hogy tényleg legalább fényes tőle a hajam és picit puhább de közel nem csodaszer ezt a hatást a syoss termékekkkel is le lehet érni töredék áron. Nagyon nem éri meg az árát én 500 ml-eket rendeltem a glemi oldalról plusz 2000 a szállítás hát pofára esés....
Láttam volt olyan aki azt írta h zsiros a haja és a vége száraz és ez mennyit segít... nem segít nekem is ez a bajom a hajammal legfőkép de nem segít semmit. Ugyanolyan 2 nap múlva moshatom megint. De ha van valakinek erre tuti tippje és márkája ne tartsa vissza! pls.
Szóval ezért 2 * mert ártani végülis eddig nem ártott..... talán

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Szóval ezért 2 * mert ártani végülis eddig nem ártott..... talán

GELOKA

2019. április 3.

Számomra nagyon nagy csalódás volt ez a sampon. Nagyon szárítja a hajam, és a fejbőrömet is, viszket utána a fejem. Azt tudom elképzelni hogy azoknak jó lehet akiknek nem száraz a hajuk mint nekem hanem zsíros. Megvettem jó drágán és nem tudom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

ludri97

2018. november 18.

A LEGJOBB HAJSAMPON! Volt egy 400ml-em aztan vettem egy gosht majd egy swarzkopfot, hat egyik se tudta azt a szintet hozni amit ez hoz. Probaltam massal potolni, nem feltetlen az ara miatt hanem inkabb az elerhetoseg miatt. De visszatertem hozza es mostmar az egy literes buszke tulajdonosa vagyok! Akinek nem valt be azt nagyon sajnalom, mert tenyleg jo:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

netti1212

2018. november 5.

Szőkített hajam van gondoltam befektetek kicsivel drágább hajápoló termékekre, erre a termékcsaládra esett a választásom. Sokáig használtam elején még mintha éreztem is volna a"csodát" de olyan mintha hozzaszokott volna hajam. Kicsit túl van árazva szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Kingucii

2018. október 24.

Az 1 literes kiszerelés birtokosa vagyok, pumpás kiszerelésben!
A balzsammal együtt használom, együtt 10ezer Ft volt.. (tudom, marha drága, egy próbát megért)
Vegyes érzésem van vele kapcsolatban.
Először is, testvérem, amikor kipróbálta neki sebes lett a fejbőre tőle.
Ezek után én is féltve használtam, mert ami neki allergiás reakciót vált ki, az 98%-ban nekem is.
Eddig nálam szerencsére semmi,kb 2,5 hete hasznalom. (majd updatelek)
Amit észrevettem, hogy bár annyira nem habzik, mégis szépen tisztít, a fejem megkönnyebbül hajmosás után. Fényes, dús a hajkoronám.
A hajmosások közti időt is kitolta!! Eddig sajnos 2 naponta igényelte a hajam a mosást, most kibírja 4 napig!!
Mint említettem a balzsammal együtt használom, könnyen kifésülöm a hajam, nem gubancolódik.
Hogy hosszabb távon mennyire remekel, majd kiderül.
Eddig 4* az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Az 1 literes kiszerelés birtokosa vagyok, pumpás kiszerelésben!
Vegyes érzésem van vele kapcsolatban.
Először is, testvérem, amikor kipróbálta neki sebes lett a fejbőre tőle.
Eddig nálam szerencsére semmi,kb 2,5 hete hasznalom. (majd updatelek)
Hogy hosszabb távon mennyire remekel, majd kiderül.
Eddig 4* az összetevők miatt.

Csepi

2018. március 28.

Nekem sajnos nem vált be. Nem éreztem igazán a tisztító hatását, mindig úgy éreztem mintha nem lenne 100%-osan tiszta a hajam tőle. Akármennyi sampont is tettem a hajamra sosem habzott úgy igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

FatimeFay

2018. február 9.

A kis kiszerelést vettem meg belőle, szerencsére. Számomra BORZALMAS volt! Nem igazán habzik, ezzel speciel nem volt különösebb problémám, viszont nem is éreztem hogy megfelelően tisztítana. A K-pak hajpakolással együtt használtam. Általában 6-7 naponta mosok hajat, száraz hajam van, így nem igényel többet. Zsírosodni maximum az utolsó 1-2 napban szokott. Viszont ezzel a termékkel már a második napon elnehezült, lapos, zsíros tapintású lett a hajam teteje. Az alja ezzel szemben csomós, seprűs tapintású lett. Hajmosástól számított harmadik napon már alig tudtam fésülni, akadt benne a hajkefe. Hiába balzsamoztam semmit sem használt. Három hét alatt úgy tönkrevágta a hajam, hogy elgondolkodtam, hogy levágatom inkább. Szerencsére azóta más termkékekkel sikerült helyreállítanom. A maradék sampon a kukában landolt.
Lehetséges, hogy a hajam szilikon és parabén mentes termékekhez van szokva (most is ilyet használok) és azért nem jött be ez. Az biztos, hogy ilyen rossz élményem sanponnal még nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

szzsu19

2018. február 8.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

naomivonl

2018. február 7.

Nagyon szuper sampon. Az 1 literes kiszerelést vettem meg belőle, november eleje óta használom és még mindig bőven van benne. (derékig erő haj ) Hihetetlenül selymes, csillogó és egészséges kinézetű hajat eredményez. :) újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

VEmoke

2017. december 21.

Nagyon sok negatív értékelést olvastam róla, így félve mertem venni egy kis adagot belőle. Nekem nagyon bejött. Állandóan gubancolódó hajamat már leöblítéskor kisimítja. Valóban nem habzik úgy, mint a többi sampon, de szerintem így is tisztít rendesen. Én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.