Joico

Ár:   5730 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daenerys9, az összetevőket feltöltötte: moniq0213, Módosítva: 2015. március 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Joico K-Pak Reconstruct Split End Mender hajvég ragasztó- Itt a megoldás a Split End Mender hajvég ragasztó- A legtöbb közepes vagy hosszú hajú vendégnek hasadt a hajvége- Ennek okai a gyakori szárítás, hővel való formázás, vegyszeres munka- A hajvég hasadás egy valódi törés a hajrostok mentén, amely 2-3 vagy több ágba szakítja a hajszál végét- Az ilyen állapotban lévő hajvégek kevésbé ellenállóak és könnyen letörnek- Ennek a visszatörésnek a mértéke meghaladhatja a havi hajnövés mennyiségét is- A Split end Meneder használatával összeragasztja a hajvégét ezáltal meggátolja a hajvégek visszatörését, a haj látványosan elkezd nőni!

Hatása akár 20 mosás-szárításig is tart.

NikolettaV

2018. február 1.

Hónapokig használtam, de végül feladtam, hiszen abszolút semmi értelmét nem láttam. Annyi előnye van, hogy nem szárazak a hajvégeim, ha felkenem, de ha egy picit is többet sikerül kinyomnom, akkor iszonyat zsíros hatást kelt. A hajamat ugyanúgy kellett vágatnom, mint mikor más hajvégápolót használtam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

botosjeti

2018. január 29.

Nekem hullámos vékony szálú hajam van, aminek jól jön, ha kicsit összeragad, ebben jó a termék, ámde nekem nagyon durva és száraz lett a hajam, szerintem inkább ártott, mint használt hosszú távon. Kb fél évig próbáltam elhinni, hogy nekem ez jó, az első 1 hónapban tényleg jónak tűnt, aztán meg kifejezetten rossz ötletnek. Az olajos hajápolójuk tényleg jobb, illetve szinte akármelyik más cég hajvégápolója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

fomnaba

2016. szeptember 17.

Jö kis termék, kb kéthetente használom. Jó-jó, de a folyékony hajszerkezet-ujjáépítő jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

fruzsii11

2015. december 29.

Olvastam róla negatív, pozitív véleményeket de mivel személy szerint a joico K-pak samponjával és balzsamjával viszonylag elégedett voltam, úgy gondoltam beruházok egy ilyenre is. Nekem is göndör,szálkás hajam van, de én semmi változást nem tapasztaltam pedig elhasználtam már a felét.Nagy csalódás volt, igazi pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

adry1992

2015. november 25.

Mint mindegyik Joico termék, ez is csalódás volt számomra. kb. semmit nem ér a száraz, töredező hajvégeimre, pedig elég drága termék és sokan dicsérik. Ennek ellenére én kb. akármit kenhettem volna a hajamra ehelyett, pénzkidobásnak érzem. Az ára és a híre után nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

lkcsdra

2015. november 4.

A szilikonok királynője a Joico K-Pak termékei. Így félve nyúltam hozzájuk, hogy vajon a forró óllon kívül egy szilikonnal teletömött termek segíthet-e a hasadt hajvégeimen?!:O A hajam erősen göndör, es mivel egyáltalán nem örültem neki (valószínűleg azert, mert nem tudtam akkori tinifejemmel önállóan kezelni), a hajvasalast tartottam a legjobb ötletnek, aminek ugyebár az lett a vege, hogy a hajvégeim elszalkasodtak. A hajamat mar nem vasalom hónapok ota es ezt a termeket pedig ket havonta teszem a hajvégeimre... Illata valami fantasztikus trópusi, aki nagy kedvenc! Elso használat utan, csodák csodájára olyan lett a hajam, mintha most jöttem volna ki a fodrásztol:))) igazándiból egy szilikonos terméktől nem vártam mást, de egy göndör haj igényel egy kis pluszt, amit ebben a termekben megtaláltam:))) a joico olajjal egyutt hasznalom es tenyleg remekül bevaltja az ígéretét, de mégsem az igazi, az összetevői nem a legjobbak:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

moniq0213

2015. március 11.

Még csak harmadik alkalommal használtam a terméket, úgyhogy a hajnövekedést még nem tudtam megfigyelni. Viszont használat után tényleg nem látszik egyetlen töredék sem a hajszálaimon. Kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására, majd még jelntkezem friss infókkal. Addigis megelőlegezem az öt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

nikolettmr

2014. április 24.

Én is évek óta használom a Joico termékeit, és nagyon szeretem, főleg a 4 lépéses hajszerkezet javító kezelést. A fodrászom csak ezekkel a termékekkel dolgozik, rendszeresen jár továbbképzésekre, bemutatókra. Ő mondta azt is, hogy a ragasztóhoz mindenképp tudni kell, hogy nem szabad minden hajmosás után használni!! Nekem kifejezetten azt mondta, hogy 4-5 hetetne szabad csak a hajra tenni, mert pont az ellenkezőjét érjük el vele, mint amire jó lenne. Ezt érdemes megfontolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

DZsuzsi

2013. november 26.

kb. 1 hónapja használom, de nagyon rossz volt a hajam. Egyelőre még nem látok változást, majd visszatérek még :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

daenerys9

2013. április 10.

Nekem nagyon kiszárította a hajvégem és ugyanúgy törik ,pedig már egy jó ideje használom.

Update: Lassan kezdem kitapasztalni,hogyan is jó a hajamnak de azért még mindig nem az amit elvártam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hyaluronic Acid, Propylene Glycol, Dimethiconol
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.