Joico

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pannamanna, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden típusú száraz haj tisztítására, hidratálására, táplálására és megerősítésére. Speciális jellemzők: Visszaállítja a haj folyadék-tartalmát. Erősen hidratál- megelőzi a haj dehidratálódását. Kezelhetőbbé teszi a hajat. Színvédő pH: 4.5 – 5.5

Ár: 4000 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: Kb.450 ml van még benne., Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta

mjrluca2

2021. február 10.

Balzsamjával együtt használom több mint 1 hónapja és láthatóan szebb lett tőle a hajam. Az első pár mosás után azt hittem ez nem lesz jó az én hajamra mert mintha kicsit gyorsabban zsírosítaná, de kb 3 hét használat után a hajam “megszokta” és 4 napot kibír! :)
Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Imádom!

SATIN

2021. január 18.

A balzsamjával vettem meg, de nem éreztem a hidratáló hatását. Lehet, hogy roncsoltabb hajnak ez már kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

racheldawes

2020. december 15.

Miután elfogyott a Biolage HydraSource samponom (amit egyébként nagyon szerettem), gondoltam, tovább kísérletezgetek, így a márkáról olvasott jó vélemények hatására megrendeltem ezt a terméket. Nagyon enyhe gyöngyvirágos illata van, jól habzik. Szuper selymessé válik tőle a hajam, amit már szárítás előtt is érezni lehet. Nem zsírosít, ugyanúgy 3-4 naponta szükséges hajat mosnom, mint korábban. Irritációt és korpát sem okozott, és az a legszembetűnőbb, hogy nagyon szép fényt ad a hajamnak. Bár kissé borsos az ára, szerintem megéri kipróbálni, mert ennyivel többet is nyújt az átlag drogériás samponokhoz képest.

Update: Sajnos le kell vonnom egy csillagot, mivel egy idő után elkezdte zsírosítani a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

hzsanka

2020. november 18.

Nagyon selymes lesz tőle a szőkített hajam, balzsammal együtt használom. A sprőd hajvégeket is nagyon szépen rendezi. Utána a márka keratinos spray-t használok a maximális hatásért. Drága, de nagyon minőségi, megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

andikov90

2020. november 9.

Szőkítés után kiszáradt, töredező hajamra használom hónapok óta, a balzsammal együtt - imádom! Sose gondoltam volna, hogy ennyire lehet érezni a különbséget olcsó és drágább samponok között, de megerősítette, puhává tette a hajam és az illata is csodálatos. Kár, hogy csak 5* a maximum, többet is megérdemelne, szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Almakispeter

2020. október 21.

Mindig is szerettem volna, ha a szőkített hajam olyan élettel teli és fényes lehet, mint sötét hajú nőtársaimé. Használtam én már olcsó és drága sampont is, volt amelyikről azt hittem egész jó.. eddig! Ez a sampon egy csoda, fényes, egészséges, hidratált a hajam, látszik, hogy van benne erő! Pedig csak ez változott, ugyan úgy a kallos jázminos balzsamot használom.. :) Ajánlom mindenkinek, aki úgy gondolja, mint én régen, hogy a száraz fakó hajon CSAK a pakolás és a balzsam segíthet és a sampon mindegy.. hát nem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Kiababa

2020. május 9.

Nagyon jó sampon.Korábban naponta mostam a hajam,ezzel a termékkel 2-3 nappal ki tudom húzni a következő mosáig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

Reka071

2019. október 7.

Nagyon bevált, szívem szerint 10 csillagot adnék. :) Már az első használatkor, mosás közben éreztem, hogy mennyivel javítja a hajam szerkezetét, sokkal rugalmasabb, fényesebb, puhább és könnyebben kezelhető tőle, miközben egyáltalán nem nehezíti el, vagy nem zsírosodik tőle gyorsabban. Mellette pedig az illatát is imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Lizz07

2019. július 11.

A balzsammal együtt használom és sokkal szebb a hajam. A hajtövem viszonylag gyorsan zsírosodik, de a hajam vége száraz. A használata óta sokkal egészségesebb kinézete van a hajamnak, puhább, fényesebb, könnyebben kezelhető és még a hajmosást is 1-2 nappal ki tudom vele tolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Szorgoska

2019. február 24.

Nekem egy kissé csalódás én többet vártam ettől a sampontol .Illata finom és tartós !
Nekem egy erős 3 pont de meg kommentelek ha több ideje már használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Nekem egy erős 3 pont de meg kommentelek ha több ideje már használtam.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Butyloctanol, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1