Joico

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pannamanna, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden típusú száraz haj tisztítására, hidratálására, táplálására és megerősítésére. Speciális jellemzők: Visszaállítja a haj folyadék-tartalmát. Erősen hidratál- megelőzi a haj dehidratálódását. Kezelhetőbbé teszi a hajat. Színvédő pH: 4.5 – 5.5

Lizz07

2019. július 11.

A balzsammal együtt használom és sokkal szebb a hajam. A hajtövem viszonylag gyorsan zsírosodik, de a hajam vége száraz. A használata óta sokkal egészségesebb kinézete van a hajamnak, puhább, fényesebb, könnyebben kezelhető és még a hajmosást is 1-2 nappal ki tudom vele tolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Szorgoska

2019. február 24.

Nekem egy kissé csalódás én többet vártam ettől a sampontol .Illata finom és tartós !
Nekem egy erős 3 pont de meg kommentelek ha több ideje már használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Nekem egy erős 3 pont de meg kommentelek ha több ideje már használtam.

Villango

2019. január 14.

UP.: elkezdtem kivilágosíttatni a hajam, festett, kb feketéből, szóval a hidrogén durván megtépázta a hajam. Még sosem volt ilyen, így nem verem a földhöz magam örömömben azért ami a hajammal történik, nagyon nehezen kezelhető így röviden fogalmazva. A szín viszont nagyon tetszik. :)
Ez az egyetlen sampon még a profik közt is ami eszméletlenül puhítja, lágyítja, hidratálja (ha lehet ilyet mondani) a hajam, már maga a sampon olyan mintha balzsamot kennék rá.
Írtó drága, de megéri, kevés kell belőle, és a két samponozásból csak a 2.-ra használom. Nagyon meglepett.

Ez egy szuper sampon, nagyon dicsérték, ezért megvettem :)
Tényleg jó, puha lesz tőle a haj, valóban szalon-érzés utána a hajam viselése. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Ez egy szuper sampon, nagyon dicsérték, ezért megvettem :)

loira

2018. június 17.

Saját balzsamjával együtt tőben zsíros, egyébként száraz és töredezésre hajlamos hajamon folyamatosan használva nagyon jól beválik.
Nem ez a termék hozta helyre a hajam, de jól fenntartja a jó állapotot.
Könnyű kifésülhetőséget tesz lehetővé, vizesen és szárazon is, s az illata nagyon finom.
Ami rengeteget számít, h nyertem vele + 1 napot zsírosodás szempontjából.
Szívem szerint +1 pontot amiatt is adnék még neki, mert nem állatokon tesztelt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Nem ez a termék hozta helyre a hajam, de jól fenntartja a jó állapotot.
Ami rengeteget számít, h nyertem vele + 1 napot zsírosodás szempontjából.

Dolorin

2018. február 9.

Nagyon szeretem. Durván száraz a hajam és töredezett. Már az első mosásnál érezhető volt a hajam puhasága és nem utolsó sorban ki is tudom fésülni. Szárítás után is selymes, puha marad a hajam nem nehezíti el. Zsírosodó volt a hajam, de mióta ezt használom elég 4 naponta hajat mosnom 2 helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Agnes004

2017. október 22.

Már a samponozásnál sem gubancolódnak össze a fürtjeim, hidratáltnak érzem a hajamat, mégse nehezül el szárítás után. Talán egy ici-picit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam de nem vészesen, ezért nem vonok le tőle pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

ilona1980

2017. január 13.

Két hónapig használtam a terméket, elfogyott, és most megőrülök a hiányától!:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Két hónapig használtam a terméket, elfogyott, és most megőrülök a hiányától!:-)

emeseee

2016. november 15.

Nagyon szeretem, puha és egyenes lesz tőle a hajam, de csodát nem tesz. Néha visszatérek hozzá, de szeretek kísérletezni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

agirlhasnoname

2016. november 12.

Tényleg nagyon jól hidratál, elnehezítés nélkül "telíti" a hajszálakat. A K-Pak Color Therapyvel együtt használom, így fokozom a hidratálást és az ápolást. Kellemes illatú, világoskék színű sampon, amiből kevés is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

nikosz90

2016. szeptember 15.

Nekem göndör és borzasztó száraz hajam van. Mivel szépségszalonom van, így megtehettem, hogy 3 naponta mosattam a hajam és egyenesre szárítattam, mert göndören sehogy sem állt. Sok féle, fajta sampont és balzsamot kipróbáltam már, de amikor Joicora váltottunk és azon belül kipróbáltam a Moisture Recoveryt minden problémám megszűnt. A hajam puha lett, hidratált, fényes, göndör/hullámos (mikor milyen kedve van), megszűnt a töredezése és abszolút kezelhető a hajam. Nem mellesleg sokat nőtt emiatt a hajam, amióta ezt használom. Ha egyenesre húzom ki, akkor is gyönyörű fényes, ápolt és hidratált. Szerintem ez a legjobb sampon (és balzsam) a Joicotól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Butyloctanol, Sorbitol, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Lila színű.