Jollie France

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lilla.golden98, az összetevőket feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

UV szájfény több árnyalatban.

Vikcsu98

2018. július 24.

Egy párszázas boltban láttam, hogy kiárusítják, gondoltam kipróbálom. Hát ez a termék egy forintot nem ér. Olyan büdös, hogy nem lehet elviselni. Az üvegben nagyon erős, élénk színe van, de szájon szinte semmi színe nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

beautifullife

2013. március 9.

Nem túl gyakran használható és alapból valóban színtelen.Rendes UV-fényben viszont teljesen neonos. :) Elég kevés van benne,és bár nem sokallom az árát,ezért kevesebbet is el lehetne kérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

lilla.golden98

2012. július 7.

Szerintem nem valami jó, ahhoz képest, hogy 800 ft körül vettem... igaz, hogy UV fényben világít, ELVILEG, de akkor is lehetne valamilyen kis színe, mert az üvegben durván erős pink.. a másik, hogy iszonyatosan büdös... azért, ha belegondolunk, 800 ft ALATT már kapható az Essence szájfénye, a Stay with me, ami 100000000x jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 7.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.