Jollie France

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

aniko_farago

2014. augusztus 16.

Borzalmas már bánom,hogy megvettem! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Borzalmas már bánom,hogy megvettem! :(

szerpentin_b

2013. december 10.

Régebben használtam. Nekem alapból nagyok a pilláim. De ettől mint valami legyező akkora lett.
Szaga az viszont a megszáradásig. 4 óra elteltével porosan lehullott belőle egy kicsit. Fura volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Bebek

2013. szeptember 18.

Én azokat a spirálokat szeretem, amik hosszabbá és dúsabbá teszik a szempilláimat. Nos, ez egyáltalán nem olyan. Sőt, olyan, mintha kevesebb pillám lenne. Vizes hatású kicsit. Nem igazán jó semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Hidratálók: Lanolin, PEG-20 Stearate

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).