Joop!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: fás-aromás

Illatösszetevők: paprika, ciprus, rebarbara, ibolya, nulu-balzsam, pézsma

Carlito

2017. szeptember 21.

Ma sikerült kipróbálni és kellemesen csalódtam. Nagyon kellemes sportos mint a neve is utál rá !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

absinth

2014. április 18.

A férjemnek kerestem parfümöt, elég sok le volt értékelve a dm-ben. Ennek az élénkzöld, gyönyörű üvege rögtön megfogott. Blatteren nem tetszett annyira, kicsit csalódott voltam, ezért úgy döntöttem kipróbálom bőrön is-mivel a férjem nem volt jelen, így a sajátomon. Nagyon kellemes, lágy fás-fűszeres illat, abszolút nem tolakodó. Ahhoz képest, hogy edt elég tartós is, nap végén is érezni. Szerintem uniszex, így néha én is használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.