Jovan

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Macska, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Müller

Illatösszetevők: bergamott, jázmin, pézsma, neroli

vadvirag919

2020. május 19.

Kellemes kis semmiség - mondom ezt úgy, hogy a teszter vélhetően romlott volt, így az elejéről lemaradtam. Miután némi buggyant alkohol elpárolgott, megértettem milyen is az a szappanos illat. A kedves párom orra szerint zöld-fehér fa szappan a 90.es évekből. Kellemes, tényleg ez a legjobb szó rá, de én most valami mást keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

szilva82

2018. július 19.

Nekem abszolút nem nyanya illat, bár én Tabu rajongó is vagyok.
Nekem ez a tökéletes tisztaságillat.
Bármikor.
Bárhol.
Otthonillat, család, Anyukám, Szerelmem....
Écsanyámnak is van....neki olaja van....már nagyon régóta...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Nekem abszolút nem nyanya illat, bár én Tabu rajongó is vagyok.
Nekem ez a tökéletes tisztaságillat.
Bármikor.
Bárhol.
Otthonillat, család, Anyukám, Szerelmem....
Écsanyámnak is van....neki olaja van....már nagyon régóta...:)

zuzmano

2017. január 2.

Ma egy Német Mullerben csuklóra fújtam. Mellettem egy fiatal férfi állt kutyával pórázon. Ahogy az illat tovalebegett a kutya is kapott belőle. Szegény nyüszïteni kezdett, a gazdi gonoszul rám nézett. Aztán kutyástul elvonult hiába motyogtam shuldigungot. :) Én maradtam és nevetséges 4€ ért megvettem. Az eleje igen, nyüszítős, aztán ami marad igazi nosztalgia pézsmafinomsàg. Otthoni szappanos nyugtató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

K@tica

2016. július 30.

Minap kaptam egy ilyen parfümöt. Nagymamám használt hasonló illatot. Tiszta, szappanra emlékeztető illata van. Koncentrált, autentikus nagymama szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

butapek

2015. december 12.

Imádom a pézsmát, és leesett az állam, milyen olcsón mérik ezt a cuccot Müllerék. Igazából Narciso Rodriguez pézsmakollekciójáért mentem, de M.-ék nem forgalmazzák. Mellette ott volt dupla annyiért Alyssa Ashley Musk-ja, amit túl szúrós-aldehidesnek éreztem, és, mivel össze-vissza mászkáltam a mintafújás után, az is kiderült, hogy AA parfümje igen gyorsan elillan, szemben ezzel az ibériai készítménnyel. Jóvanékénak viszont megvan az a puha, meleg, hintőporos felhangja, ami a 90es évek óta vágyaim tárgya, és amit akkoriban a MUM golyós deó musk-jában találtam meg... nade az mégsem parfüm, kérem, bár, én annak idején csóróként a csuklómra is tettem belőle.
Egyelőre tesztelem, remélem nem leszek öregasszony-szagú tőle. Egyébként vettem egy Bettina Barty Vaníliás parfümöt is, és együtt a kettő igazán nyerő. Szerintem érdemes egyedül is, kombinációban is kipróbálni (nem túl komplikált illat, bátran keverhető mással). Akinek nosztalgiája van a múlt század utsó évtizede iránt, felemelő pillanatokat fog közben megélni.
De aki még meg sem született akkor, az is bátran kipróbálhatja. Téli, meleg, tiszta, becsületes illat, letűnt, jobb korok hangulatát idézi (nekem kicsit bídermejeres, akár egy levendula parfüm. Krúdy hősök indulhattak szappanszagú vasárnap délutáni korzózásra benne). Ja, és tuti, nem jön szembe veled az utcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 12.

loju

2015. december 1.

Igazán különleges, számomra nagyon kellemes, meleg és kimondottan tartós illat. Nem való cuki-muki-cicababáknak, az tény, inkább egy érett nő illata ez! Viselője semmiképpen sem marad észrevétlen! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

b.petra19820718

2014. augusztus 29.

A Müllerben vásároltam, biztos, hogy a nők többsége nem választaná, de engem ott akkor, megfogott, egyetlen hátrány, ami elég nagy, a spray-e még tartósabbnak bizonyult az EDT-nél, sajnos így nem lett kedvenc, annak ellenére, hogy van benne valami megmagyarázhatatlan különlegesség, ezért csak 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

x

2014. április 29.

Ez az illat azóta legendás, megfejthetetlen rejtély számomra, amióta, olyan 13 éve, hozzájutottam egy kis golyós másolatához, amely per pillanat itt van a gépem mellett, amikor írok. Feelin' Scent for men, compares to Jovan Musk. Halvány fogalmam se volt róla, mi a fene az a Jovan Musk, de az illat megragadott, és 13 éven keresztül ide-oda sodródott, a felirat fele lekopott, az idő nagy részét nesszeszerekben töltötte (fénytől védve legalább, hála Istennek), de az illata teljesen ugyanolyan. És én azóta se tudom megérteni, felismerni bármelyik összetevőjét, valahogy mindig megfoghatatlan marad. Előveszem és szaglászom gyakran, végighúzom a csuklómon, tényleg nem változott. Édeskés és fanyar egyben, mentolos cukorkaszerű, de valójában nem, csak ennyire nincsenek fogalmaim, amiket szavakba önthetnék róla.

Ha valaki szeretné az élete részévé tenni, ne habozzon, a strawberryneten potom áron vágják hozzá a nagy üveget. Én nem rendeltem meg ugyan, bár lehet, hogy még meggondolom, csak mindig az az érzésem van, hogy ha viselném, körülöttem mindenki azt vélné, hogy olyan illatom van, mint a '80-as évek férfilakosságának, nekem meg fogalmam se lenne róla, mert nem értem ezeket az életérzés- meg ilyen-olyan évek feelingje dolgokat. (Bár a velem egykorúaknak szerintem annyi fogalmuk van az illatokról, hogy: 1Million... Cuba Gold... öreges cucc... Pink Sugar... Escada... öreges cucc. És ha belegondolok, hogy rajtam mindig az utóbbit érzik :D :D :D haha, gonosz kacaj!)

És eszembe juttatja, hogy még mindig nem igazán érzem át, mi is a pézsma lényege, mert a szappanostól a száraz ürülékesig terjed. Sokáig azt hittem, EZ az illat a pézsma. (Az aldehidekkel is így vagyok. Ha valaki ki akarna nevelni és jobban el tudja magyarázni, mint a rengeteg kiguglizott oldal, ne fogja vissza magát!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)